Prezentacje

Prezentacje 2019-10-10

Kandydaci promują produkty Pomorza Zachodniego

Na ciekawy pomysł w tej kampanii wyborczej wpadł Grzegorz Napieralski. Kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu z szóstego miejsca przemierza ulice Szczecina i regionu z kawą. Pomysł nie jest nowy, ale innowacyjny. Kawa jest w opakowaniu i można ją zaparzyć w dowolnym czasie.

Grzegorz Napieralski i Adrian Kuryło, współtwórca Palarni kawy Korona 1912 oraz kawa, którą kandydat na posła wręcza podczas spotkań z mieszkańcami Pomorza Zachodniego Grzegorz Napieralski i Adrian Kuryło, współtwórca Palarni kawy Korona 1912 oraz kawa, którą kandydat na posła wręcza podczas spotkań z mieszkańcami Pomorza Zachodniego

 - Gdy wszyscy mówią, że firmy ze Szczecina powinny mieć dobrych ambasadorów to ja po prostu je promuję. Chcieliśmy podawać kawę w kubkach, ale przypomniało się nam, że mamy w Szczecinie palarnię kawy "Korona".  Produkt ze Szczecina jest ciepło przyjmowany przez mieszkańców Szczecina i regionu - przekonuje Grzegorz Napieralski.

W tych wyborach Grzegorz Napieralski startuje do Sejmu. Ostatnią kadencję pracował w Senacie, gdzie na jego miejsce jest chętna Magdalena Kochan z Goleniowa.

Grzegorz Napieralski promował firmy ze Szczecina w trakcie wizyt dyplomatów w Województwie Zachodniopomorskim. Był inicjatorem spotkań z przedstawicielami Węgier, Chin, Wietnamu, Kazachstanu i Iranu. Czy kawa podawana w ten sposób pomoże dostać się do Sejmu RP? Okaże się 13 października w dniu wyborów.

Palarnia kawy Korona 1912 jest najstarszą nieprzerwanie działającą palarnią kawy w Polsce. Mieści się od lat w tym samym miejscu, w podwórzu kamienicy przy ul. Śląskiej, w samym sercu Szczecina. Kawa wypalana jest pod czujnym okiem palacza, który kontroluje czas i temperaturę wypalania ziaren. Rzemieślniczy i tradycyjny charakter całego procesu sprawia, że kawa Korona 1912 ma niepowtarzalny smak i aromat, który wyróżni ja znacząco na tle kaw produkowanych przemysłowo. Korona ziarna wypalamy na bieżąco, dzięki czemu do jej klientów trafia zawsze świeża, ręcznie pakowana kawa.

www.facebook.com/gnapieralski/

 

Materiał sfinansowany ze środków KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni

atykuł promocyjny

aktualizowano: 2019-10-11 12:37
Wszystkich rekordów: