Prezentacje

Prezentacje 2020-03-19

Jaguar i Land Rover w Szczecinie

Luksus i brytyjski ponadczasowy design wyróżniają dwie ekskluzywne marki, których autoryzowany dealer i serwis działa od początku roku w pobliżu ronda Hakena. To kolejne marki premium w portfolio Dominiki i Dariusza Bońkowskich.

Na miejscu oprócz showroomu prezentującego pełną gamę marek Jaguar i Land Rover  dostępna jest pełna obsługa serwisowa tych marek obejmująca również naprawy blacharsko - lakiernicze. Na miejscu oprócz showroomu prezentującego pełną gamę marek Jaguar i Land Rover dostępna jest pełna obsługa serwisowa tych marek obejmująca również naprawy blacharsko - lakiernicze.

Otwarcie pierwszego na Pomorzu Zachodnim showroomu marek Jaguar i Land Rover przez Bońkowscy British Auto to znakomita wiadomość dla miłośników brytyjskiej motoryzacji z północno-zachodniej Polski. W bogatej ofercie aut, które można obejrzeć i przetestować w Szczecinie, są modele o legendarnej tradycji, jak sportowe auta Jaguar F-Type czy Land Rover Defender (jego najnowsza wersja pojawi się w tym roku na ekranach kin w filmie o przygodach Jamesa Bonda pt. „Nie czas umierać”), a także auta awangardowe, jak Range Rover Velar. Jak na markę premium przystało, samochody można w dużej mierze personalizować. Na miejscu dostępna jest pełna obsługa serwisowa obejmująca również naprawy blacharsko - lakiernicze. Bońkowscy British Auto proponuje przy tym dogodne modele finansowania, w tym coraz popularniejszy najem długoterminowy oraz leasing.

Właścicielami pierwszego na Pomorzu Zachodnim dealerstwa ikon brytyjskiej motoryzacji są znani w świecie samochodowego biznesu Dominika i Dariusz Bońkowscy. Ich związki z branżą motoryzacyjną klasy premium sięgają początku lat 90. a ich flagowym przedsięwzię­ciem w Szczecinie jest dealerstwo BMW Boń­kowscy. Firma aktywnie angażuje się we wspar­cie szczecińskiej kultury oraz rozwój miasta. Jest np. ambasadorem i partnerem Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Z ko­lei we współpracy z centrum handlowym Gala­xy uruchomiła stacje ładowania samochodów elektrycznych w centrum miasta.

Bońkowscy British Auto już planuje dalszą ekspansję marek Jaguar i Land Rover w Szcze­cinie. W przyszłym roku w miejscu showroomu działalność rozpocznie salon tych samochodów.

Bońkowscy British Auto sp. z o.o.
Ustowo 58, Szczecin
tel. 48 91 852 34 00
www.british-auto.jaguar.pl
www.british-auto.landrover.pl

 

artykuł promocyjny

 

aktualizowano: 2020-03-19 12:09
Wszystkich rekordów:

Społeczność