Prezentacje

Prezentacje 2021-06-28

Firmowy wyjazd do Tropical Islands

To świetny pomysł na „naładowanie akumulatorów” i przywrócenie motywacji pracownikom po miesiącach pandemii i pracy w  home office. Tropikalny raj niedaleko Berlina od 12 czerwca znów przyjmuje gości.

Tropical Islands /fot.: Tropical Islands / Tropical Islands /fot.: Tropical Islands /

Oferta wyjazdu do Tropical Islands pod Berlinem uatrakcyjni portfolio wyjazdów integracyjnych każdej firmy. Wspólny spacer po Lesie Tropikalnym, runda minigolfa, a może turniej siatkówki plażowej, a dla ochłody egzotyczny drink lub kąpiel wśród fal Morza Południowego? Uczestnicy wyjazdu mogą wybrać się na wspólną wyprawę po archipelagu tropikalnych atrakcji i przekonać się, kto odważy się na zjazd z najwyższej w Niemczech zjeżdżalni wodnej, zanurzyć się w bajecznej Lagunie i zakosztować relaksu w kompleksie wellness i spa.

Do Tropical Islands należy również strefa zewnętrzna AMAZONIA na wolnym powietrzu. Pływanie w basenie pod rozgwieżdżonym niebem to niezapomniane przeżycie!W Tropical Islands nie brakuje również bogatej oferty gastronomicznej. Niech zwieńczeniem wspólnego, pełnego wrażeń dnia w tropikach będzie uroczysta kolacja dla współpracowników przy pięknie udekorowanym stole – w tropikalnej atmosferze, z dala od biurowego stresu i na pełnym luzie potoczy się zupełnie inaczej niż przy biurku czy w sali konferencyjnej. To idealna okazja, by spotkać się po miesiącach pracy zdalnej i odetchnąć w atmosferze relaksu.
Na grupy, które chciałyby zostać w Tropical Islands na noc, czeka nocleg w pokojach i namiotach zlokalizowanych bezpośrednio w hali. Spotkanie lub pobyt firmowy w Tropical Islands od A do Z pomoże zorganizować Sales Manager Gabriela Mohri: – Zapraszam do kontaktu, oczywiście w języku polskim. Chętnie sporządzę dla Państwa indywidualną ofertę oraz odpowiem na wszelkie pytania. Liczę, że dołączą Państwo do grona firm z Polski i Niemiec, które korzystają z naszej oferty.Na wszelkie pytania związane z organizacją wyjazdu integracyjnego na tropikalnej wyspie odpowie Państwu pani Gabriela Mohri, która sporządzi dla Państwa indywidualną ofertę – kontakt w języku polskim.

 Tropical Islands
Tropical-Islands-Allee 1
15910 Krausnick, Niemcy
tropical-islands.de

Kontakt w języku polskim:
Gabriela Mohri
Sales Manager
Tel +49 35477 604516
gabriela.mohri@tropical-islands.de

 

aktualizowano: 2021-06-28 10:22
Wszystkich rekordów:

Społeczność