Prezentacje

Prezentacje 2020-09-30

Europejski potentat tworzy kolejne miejsca pracy w Szczecinie

AUTODOC Gmbh, działający w 27 krajach internetowy sprzedawca części samochodowych i motocyklowych otworzył właśnie kolejny magazyn w Panattoni Park w Szczecinie Załomiu.

AUTODOC sprzedaje swoje produkty wyłącznie za pośrednictwem sklepów internetowych, w związku z tym, firma może zaoferować dużo większy wybór części, niż sprzedawcy stacjonarni. Portfolio składa się z ponad 2,5 miliona produktów do 166 marek samochodowych. Sukces firmy wynika między innymi z własnej infrastruktury IT, logistycznej oraz doskonałej obsługi klienta. Działalność tak dużej organizacji nie byłaby możliwa bez nowoczesnego zaplecza magazynowego o odpowiedniej wielkości. Jego elementem jest centrum logistyczne, które powstało pod koniec 2017 roku w Szczecinie. Obsługuje je spółka AUTODOC Logistics (jeszcze do niedawna działająca pod nazwą – ABC Autoparts).– Zajmujemy się dystrybucją części i akcesoriów samochodowych najwyższej jakości, a w naszych magazynach o łącznej powierzchni 27 tys. m kw. zatrudniamy już ponad 1600 osób, które każdego dnia realizują tysiące zamówień dla klientów na całym świecie – mówi Emilia Wąsowska, General Manager AUTODOC Logistics.

W AUTODOC działamy z pasją!

AUTODOC Logistics będąc częścią niemieckiej grupy, dynamicznie rozwija się dzięki zaangażowaniu coraz liczniejszego zespołu.

– W AUTODOC działamy z pasją! Dla naszych pracowników tworzymy otwartą i przyjazną atmosferę pracy, opartą na równości, wzajemnym szacunku, bezpośrednim dialogu z poszanowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Słuchamy potrzeb naszego zespołu, dbamy o celebrowanie sukcesów i drobne codzienne przyjemności. Stawiamy sobie ambitne cele i osiągamy je wspólnie – podkreśla Emilia Wąsowska. Firmę tworzy zespół pracowników, którzy są otwarci, codziennie się wspierają i wiedzą, czym jest praca zespołowa.

W AUTODOC Logistics oferujemy jedne z najwyższych stawek wynagrodzeń wśród centrów logistycznych w regionie Szczecina. Pracownicy co miesiąc mogą wypracować do 7 proc. indywidualnej premii za obecność oraz zespołowo do 10 proc. premii za produktywność. Firma w pełni finansuje ubezpieczenie grupowe dla pracowników. Każdy z nich może też dołączyć do prywatnej opieki medycznej płatnej na preferencyjnych warunkach, a także skorzystać z darmowego transportu z centrum Szczecina. – Cenimy sobie długą współpracę, dlatego każdy pracownik magazynowy po przepracowaniu roku ma szansę otrzymać dodatek lojalnościowy, który będzie wzrastał w ciągu trzech lat od zatrudnienia. Wspieramy też rozwój zawodowy. Awansowaliśmy już wielu pracowników, a nasze procesy rekrutacyjne przede wszystkim rozpoczynamy wewnętrznie – podkreśla General Manager AUTODOC Logistics.

Jak zostać częścią firmy? Szczegóły dotyczące rekrutacji znaleźć można na stronie autodoclogistics.pl. Tam również pojawiają się najnowsze oferty pracy. A tych w najbliższym czasie nie powinno zabraknąć, bo założony 12 lat temu w Berlinie

AUTODOC jest najszybciej rozwijającą się firmą w swoim sektorze w Europie, z 48-proc. wzrostem obrotów w 2019 roku w porównaniu z rokiem 2018 (z 416 do 615 milionów EUR) i bazą ponad 4 milionów aktywnych klientów.ul. Kablowa 1, Załom, Szczecin
rekrutacja@autodoc.pl
661 600 744
autodoclogistics.pl
autodoc.pl

 

 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2020-09-30 09:13
Wszystkich rekordów:

Społeczność