Prezentacje

Prezentacje 2019-05-21

Business Practice Camp - spotkanie praktyków HR

Czy biznes i sport mają elementy wspólne? Zdecydowanie tak, dlatego w ramach biegu NCDC Business Race - Bieg Sztafet Firmowych* odbędzie się Business Practice Camp, konferencja praktyków HR, organizowana wspólnie przez HRlink.pl, Zachodniopomorską Szkołę Biznesu, NCDC oraz Stowarzyszenie K2 Partners. Podczas BPC wystąpią specjaliści z takich dziedzin jak: HR, prawo pracownicze, ekonomia i zarządzanie, marketing.

Kiedy i gdzie?

Konferencja odbędzie się 4 czerwca 2019 o godzinie 9.30 w siedzibie Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, ul. Żołnierska 53 w Szczecinie.

REJESTRACJA: https://hrmeeting.pl/bpc/

O czym?Podczas wydarzenia zaproszeni prelegenci pokażą, jak połączyć uczestnictwo w wydarzeniach sportowych z potrzebami biznesowymi. Udowodnią, że udział pracowników w spotkaniach sportowych/charytatywnych przynosi wiele korzyści dla budowania lepszych relacji w zespołach, prowadzi do efektywniejszych procesów rekrutacyjnych i poprawy ogólnego wizerunku firmy.

To wszystko na Business Practice Camp, podczas którego organizatorzy zachęcą do dyskusji, przedstawią ciekawe case study i zainspirują w kierunku wykorzystania działań „niebiznesowych” w biznesie.

Kto wystąpi?


 

Katarzyna Borowicz
kmborowicz.com
Trenerka rekrutacji, social media i wyszukiwania kandydatów w sieci, autorka dwujęzycznego bloga poświęconego rekrutacji www.kmborowicz.com oraz założycielka Poland Sourcing Community.


 

Paweł Finkelman
NCDC S.A.
Założyciel NCDC S.A., firmy, która miła być odzwierciedleniem jego wizji i pasji do tworzenia prostych rozwiązań.


 

Anna Franecka
Sąd Okręgowy w Szczecinie
Mediator stałym przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie w sprawach pracowniczych, gospodarczych, rodzinnych, cywilnych oraz administracyjnych.


 

Alina Michałek
HRlink.pl
Od ponad 12 lat związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w obszarze rekrutacji. Szkoli z zakresu projektowania procesów rekrutacji w firmach, candidate experience, marketingu rekrutacyjnego.


 

Aneta Zelek
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Ekonomista, wykładowca akademicki z ponad 30 letnim stażem, trener, konsultant. Specjalistka ekonomii menedżerskiej i zarządzania strategicznego. Profesor i rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie.


*NCDC Business Race - Bieg sztafet firmowych, odbędzie się 08 czerwca 2019.  Mogą w nim brać udział pracownicy oraz właściciele firm. Sztafeta składa się z 4 osób, a każda z nich będzie miała do pokonania dystans 4 km.

Dzięki NCDC Business Race startujące firmy odkrywają w bieganiu sposób na integrację pracowników oraz budowanie swojego wizerunku jako firmy dbającej o zdrowie i kondycję pracowników.

 

 

Zapisy na bieg oraz więcej informacji na:
www.ncdcbusinessrace.pl
facebook.com/ncdcbusinessrace/

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2019-05-21 10:42
Wszystkich rekordów:

Społeczność