Prezentacje

Prezentacje 2017-07-18

Alma Hotel & SPA: Do Barlinka po relaks

Położony o godzinę jazdy od Szczecina hotel ma wszystko, co potrzebne do komfortowego wypoczynku z dala od zgiełku miasta i tłoku nadmorskich kurortów.

– Przyjeżdżają do nas ci, którzy chcą spędzić czas z dala od zatłoczonych kurortów. A gdy już raz przyjadą – chętnie wracają – mówi Marek Piechocki, właściciel Alma Hotel&SPA. – Przyjeżdżają do nas ci, którzy chcą spędzić czas z dala od zatłoczonych kurortów. A gdy już raz przyjadą – chętnie wracają – mówi Marek Piechocki, właściciel Alma Hotel&SPA.

Wygodny dojazd drogą S3, piękna oko- lica, basen, kompleks SPA z 10 gabinetami zabiegowymi i salka fi tness to tylko niektóre z atrakcji, które doceniają goście położonego w Barlinku hotelu. To miejsce pozwala napraw- dę wypocząć. Z zadbanego hotelowego ogro- du wychodzimy na pięknie utrzymany brzeg Jeziora Barlineckiego – z altanami, pomosta- mi i żaglówkami na wodzie jeziora. W pobliżu znajduje się plaża, korty tenisowe i przystań jachtowa. Okolice Barlinka słyną z pięknych terenów do jazdy na rowerze, jazdy konnej i nordic walking.

Biznes lubi spokój

Alma Hotel & SPA jest jedynym obiektem tego typu na południu województwa zachod- niopomorskiego, który oferuje kompleksowe usługi konferencyjno-szkoleniowe, w połącze- niu z ofertą SPA i licznymi atrakcjami w okolicy, a zarazem jest w stanie przyjąć jednorazowo 80 osób. Nic więc dziwnego, że hotel jest chęt- nie wybierany przez firmy i instytucje publiczne – urzędy, jednostki samorządu terytorial- nego czy nauczycieli szukających spokojnego i komfortowego miejsca na organizację szkole- nia, konferencji lub imprezy okolicznościowej. Ze względu na położenie to idealne miejsce spotkań dla fi rm mających swoich przedstawi- cieli w całej zachodniej Polsce.

Goście korzystający z oferty konferencyjnej mają do dyspozycji sale konferencyjne na 80, 40 i 15 osób oraz zapewniającą większą dys- krecję wielofunkcyjną salę klubową. Organi- zatorzy wydarzeń cenią kompleksowe, „szyte na miarę” oferty Almy, które oprócz zabiegów w SPA i możliwości korzystania z basenu, mogą zawierać wykorzystanie w trakcie imprez pięk- nie utrzymanego ogrodu oraz bogatą ofertę gastronomiczną.

Coraz chętniej z tych atrakcji korzystają ci, którzy szukają miejsca na organizację imprez urodzinowych i jubileuszy. Dotyczy to osób z Polski i z Niemiec.


Portfel zostaw w domu

– Takim hasłem promujemy nasze bogate pakiety pobytowe all inclusive – mówi Marek Piechocki, właściciel Alma Hotel & SPA. Są one popularne wśród gości, którzy wykupując je, cie- szą się niższą ceną pobytu, a zarazem beztroską – w cenie jest wszystko co potrzebne do udanego wypoczynku dla dorosłych i dla dzieci.

Z racji odległości hotelem interesuje się wielu mieszkańców Berlina, Poczdamu, Frank- furtu nad Odrą, a nawet Drezna, dla których latem wyprawa nad Bałtyk oznacza wielogo- dzinną podróż. Gdy już zdecydują się odwie- dzić Barlinek, najczęściej wracają, przywożąc rodziny i przyjaciół. Hotel Alma regularnie od- wiedzają też goście z Danii, którzy korzystają z ofert tamtejszych biur podróży.- Od lat bierzemy udział w targach turystycznych w Niemczech i Danii. Teraz to procentuje, bo zdobyliśmy w ten sposób duże grono stałych klientów z zagranicy. Początkowo odwiedzający nasze stoisko byli sceptyczni. Niektórzy nawet przyjeżdżali do nas na jeden dzień, żeby sprawdzić, czy wszystko jest tak jak w folderze. Dzisiaj regularnie wracają, bo wiedzą, że spędzą u nas miło czas korzystając z wielu atrakcji i obsługi na wysokim poziomie – podkreśla Marek Piechocki.


Hotel Alma & SPA ***
ul. Strzelecka 6a
74-320 Barlinek
tel. +48 95 746 35 53
hotelalma.pl

 

artykuł promocyjny
 

aktualizowano: 2017-07-18 06:57
Wszystkich rekordów:

Społeczność