Prezentacje

RSS
Prezentacje 2013-04-13

Budujemy własny dom

Wybór gruntu pod budowę domu jednorodzinnego to dopiero początek drogi, przed którą staje każdy inwestor. Może okazać się ona prosta, komfortowa i szybka, lub długa i trudna. By uniknąć pułapek czyhających na drodze do wymarzonego domu, warto jest dobrze przygotować się do inwestycji. Otwieramy cykl publikacji, w których wraz z ekspertami będziemy zastanawiać się jak szybko, sprawnie i bez ponoszenia zbędnych kosztów wybudować dom.

»
Prezentacje 2013-04-13

Stabilny rok Z.Ch. „Police” S.A.

Zakłady Chemiczne „Police” S.A. kolejny rok z rzędu wypracowały dobre wyniki finansowe i zachowały czołową pozycję wśród podmiotów na rynku chemii przemysłowej. Spółka osiągnęła zysk netto powyżej 115 mln zł., przy 8 procentowym wzroście przychodów w stosunku do 2011 roku, pomimo niekorzystnych warunków w otoczeniu zewnętrznym. Zakłady poprawiły także większość wskaźników finansowych, obniżając zadłużenie i poprawiając płynność finansową.

»
Prezentacje 2013-04-13

Wydział Elektryczny ZUT: nauka dla biznesu, biznes dla nauki

Rozmowa z dr hab. inż. Stefanem Domkiem, prof. nadzw. ZUT, dziekanem Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

»
Prezentacje 2013-04-13

DGS Poland w Mierzynie rośnie w siłę

Szczecinbiznes.pl rozmawia z Krzysztofem Kowalskim, dyrektorem generalnym DGS Poland.

»
Prezentacje 2013-04-12

Bezpłatne targi usług szkoleniowych i doradczych

Teichert & Partners zaprasza przedsiębiorców, pracowników i przedstawicieli kadry zarządzającej z województwa zachodniopomorskiego w dniu 17 maja do Hotelu NOVOTEL w Szczecinie.

»
Prezentacje 2013-03-18

Teichert & Partners: „Doradztwo i szkolenia kompasem w czasie zmian”

Projekt pod tym tytułem objął ponad tysiąc firm naszego województwa. Jego uczestnicy chwalili profesjonalne przygotowanie, świetne prelekcje i praktyczną wiedzę, którą z niego wynieśli.

»
Prezentacje 2013-02-28

Solidne filary wspierania przedsiębiorczości

Nieustannie zmieniająca się rzeczywistość ekonomiczna Europy wymaga działań przystosowawczych nie tylko od instytucji samorządowych, ale przede wszystkim od małych i średnich przedsiębiorstw, będących siłą napędową krajowej gospodarki. Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., dzięki ofercie opartej na solidnych merytorycznych i praktycznych filarach, służy pomocą i wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców.

»
Prezentacje 2013-02-28

Espol: szczecińska firma na europejskim poziomie

Szczecińska firma „ESPOL” jest największym lokalnym operatorem telekomunikacyjnym w regionie zachodniopomorskim. Firma oferuje swoim klientom dostęp do szerokopasmowego internetu, możliwość połączeń telefonicznych oraz telewizję w jakości HD.

»
Prezentacje 2013-02-28

Bank BGŻ dla mikro- i małych firm

Rozmowa z Hanną Pietruszczak, dyrektorem Oddziału Operacyjnego Banku BGŻ w Szczecinie.

»
Prezentacje 2013-02-27

Bezpieczeństwo danych w chmurze

Jeszcze do niedawna systemom wykorzystywanym do wsparcia działalności organizacji towarzyszyły mniej lub bardziej rozbudowane infrastruktury sprzętowe i sieciowe. Takie inwestycje wiążą się z wysokimi kosztami zakupu i utrzymania, a często także wymagają posiadania wykwalifikowanego personelu zdolnego do zapewnienia odpowiedniej dostępności usług.

»
Wszystkich rekordów: 399