Prezentacje

RSS
Prezentacje 2012-12-07

Małe Błonia - osiedle otwarte

Osiedle domów jednorodzinnych „Małe Błonia” to inwestycja wyjątkowa. To nie tylko jedyne w Szczecinie osiedle, w którym   deweloper sprzedaje w pełni uzbrojone działki z gotową już całą infrastrukturą, ale miejsce realizujące ideę otwartości –  filozofię mieszkania blisko natury i innych ludzi.

»
Prezentacje 2012-12-05

Trendy i przyszłość Internetu

O aktualnych trendach w branży IT oraz przyszłości cyfrowego świata rozmawiać będą uczestnicy grudniowego spotkania pod hasłem Trendy i przyszłość Internetu, na które zapraszają wspólnie Fundacja Netcamp, Technopark Pomerania i GOS Polska w ramach projektu ICT Lab-Market – od wynalazku do produktu. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia o godz. 17:00 w Multikinie (Szczecin).

»
Prezentacje 2012-12-03

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia i doradztwo

Do wyboru szkolenia i doradztwo z zakresu marketingu, zarządzania kapitałem ludzkim lub zarządzania finansami. Rekrutacja trwa!

»
Prezentacje 2012-11-26

Chmura – za i przeciw

Systemy informatyczne są od wielu lat ważnym elementem w budżetach większości firm, szczególnie większych organizacji i korporacji. Oferowanie profesjonalnych usług i produktów wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego. Wiąże się to nieodłącznie z inwestycjami w złożone i kosztowne infrastruktury IT, profesjonalne serwery, systemy backupowe, systemy monitorujące i komponenty sieciowe. Niezbędny w takiej sytuacji jest również odpowiednio wykwalifikowany personel. Nie zawsze zakup i utrzymanie własnego sprzętu jest optymalnym rozwiązaniem. Alternatywą jest skorzystanie z usług podwykonawców oferujących wynajem własnych dedykowanych środowisk, jak i usług utrzymania informatycznej infrastruktury firmy.

»
Prezentacje 2012-11-14

Spondylus: (Bez)stresowy biznes

Jak radzić sobie ze stresem w biznesie? Poznaj rady specjalistki ze Spondylusa.

»
Prezentacje 2012-10-08

Zdrowe stopy biznesu

Stopy stanowią jeden z najważniejszych elementów ciała każdego biznesmena. Dzięki nim posiada on zdolność do przemieszczania się w gąszczu negocjacji, planów strategicznych oraz prowadzenia rozmów w biegu. Skomplikowana budowa anatomiczna stóp pozwala im na pełnienie czterech funkcji: amortyzacyjnej, podporowej, napędowej i sensomotorycznej.

»
Prezentacje 2012-09-27

Partnerskie Międzyzdroje

W najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach Międzyzdrojów mogą wkrótce powstać nowe hotele, restauracje i sklepy. Miejska spółka „Promenada” Sp. z o.o. poszukuje partnerów biznesowych do ich realizacji poza tradycyjną formą udzielania zamówień publicznych, proponując alternatywne formy: partnerstwo publiczno-prywatne oraz koncesję na roboty budowlane lub usługi. Konstrukcje te są formą szeroko rozumianych zamówień publicznych, przy czym wynagrodzenie wykonawcy nie pochodzi w całości ze środków partnera publicznego, lecz w dużej części z korzyści, jakie partner prywatny czerpie z danej inwestycji.

»
Prezentacje 2012-09-25

Milion dla przedsiębiorców

Własny fundusz pożyczkowy uruchomiła Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego. Dzięki niemu zachodniopomorskie firmy łatwiej będą mogły otrzymać finansowanie.

»
Prezentacje 2012-09-25

Hotel przyjazny biznesowi

Alma - trzygwiazdkowy Hotel i ośrodek SPA w Barlinku cieszy się popularnością wśród gości biznesowych, konferencyjnych i turystów szukających odpoczynku z dala od dużego miasta.

»
Prezentacje 2012-09-25

Starmot: patrzymy w przyszłość

Starmot, szczecińska firma spedycyjna w ciągu ostatnich trzech lat przeszła wiele zmian. Nie przeszkadza jej się to rozwijać i zdobywać nowych, dużych klientów.

»
Wszystkich rekordów: 375

Społeczność