Prezentacje

RSS
Prezentacje 2013-04-12

Bezpłatne targi usług szkoleniowych i doradczych

Teichert & Partners zaprasza przedsiębiorców, pracowników i przedstawicieli kadry zarządzającej z województwa zachodniopomorskiego w dniu 17 maja do Hotelu NOVOTEL w Szczecinie.

»
Prezentacje 2013-03-18

Teichert & Partners: „Doradztwo i szkolenia kompasem w czasie zmian”

Projekt pod tym tytułem objął ponad tysiąc firm naszego województwa. Jego uczestnicy chwalili profesjonalne przygotowanie, świetne prelekcje i praktyczną wiedzę, którą z niego wynieśli.

»
Prezentacje 2013-02-28

Solidne filary wspierania przedsiębiorczości

Nieustannie zmieniająca się rzeczywistość ekonomiczna Europy wymaga działań przystosowawczych nie tylko od instytucji samorządowych, ale przede wszystkim od małych i średnich przedsiębiorstw, będących siłą napędową krajowej gospodarki. Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., dzięki ofercie opartej na solidnych merytorycznych i praktycznych filarach, służy pomocą i wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców.

»
Prezentacje 2013-02-28

Espol: szczecińska firma na europejskim poziomie

Szczecińska firma „ESPOL” jest największym lokalnym operatorem telekomunikacyjnym w regionie zachodniopomorskim. Firma oferuje swoim klientom dostęp do szerokopasmowego internetu, możliwość połączeń telefonicznych oraz telewizję w jakości HD.

»
Prezentacje 2013-02-28

Bank BGŻ dla mikro- i małych firm

Rozmowa z Hanną Pietruszczak, dyrektorem Oddziału Operacyjnego Banku BGŻ w Szczecinie.

»
Prezentacje 2013-02-27

Bezpieczeństwo danych w chmurze

Jeszcze do niedawna systemom wykorzystywanym do wsparcia działalności organizacji towarzyszyły mniej lub bardziej rozbudowane infrastruktury sprzętowe i sieciowe. Takie inwestycje wiążą się z wysokimi kosztami zakupu i utrzymania, a często także wymagają posiadania wykwalifikowanego personelu zdolnego do zapewnienia odpowiedniej dostępności usług.

»
Prezentacje 2013-01-07

Novotel Szczecin Centrum

Czterogwiazdkowy Hotel Novotel Szczecin Centrum wyróżnia się świetną lokalizacją i rozbudowaną ofertą usług konferencyjnych. Dzięki temu chętnie korzystają z niego goście biznesowi z Polski i zagranicy.

»
Prezentacje 2012-12-12

Zweryfikuj kontrahenta, zapobiegaj złym należnościom

Usługę analizy finansowej kontrahenta w promocyjnej cenie 79 zł świadczy firma Domay Consulting w ramach akcji promującej przeciwdziałanie złym należnościom.

»
Prezentacje 2012-12-12

Biznes i kultura na Łasztowni

Centrum społeczno-kulturalno-biznesowe powstanie w tym roku na szczecińskiej Łasztowni. Inwestor, znana firma spedycyjna CSL Internationale Spedition realizuje tę inwestycję, jako pierwsza w Szczecinie, z wykorzystaniem funduszy z inicjatywy JESSICA.

»
Prezentacje 2012-12-07

GBS Bank z zyskiem i nagrodami

Zysk brutto GBS Banku za trzy kwartały 2012r. przekroczył 6,5 mln zł i był blisko o 6 proc. wyższy niż w analogicznym okresie 2011r. Wzrostowi wyników finansowych towarzyszy umacnianie się pozycji rynkowej banku oraz rosnąca liczba zadowolonych klientów.

»
Wszystkich rekordów: 375