Prezentacje

RSS
Prezentacje 2013-02-28

Bank BGŻ dla mikro- i małych firm

Rozmowa z Hanną Pietruszczak, dyrektorem Oddziału Operacyjnego Banku BGŻ w Szczecinie.

»
Prezentacje 2013-02-27

Bezpieczeństwo danych w chmurze

Jeszcze do niedawna systemom wykorzystywanym do wsparcia działalności organizacji towarzyszyły mniej lub bardziej rozbudowane infrastruktury sprzętowe i sieciowe. Takie inwestycje wiążą się z wysokimi kosztami zakupu i utrzymania, a często także wymagają posiadania wykwalifikowanego personelu zdolnego do zapewnienia odpowiedniej dostępności usług.

»
Prezentacje 2013-01-07

Novotel Szczecin Centrum

Czterogwiazdkowy Hotel Novotel Szczecin Centrum wyróżnia się świetną lokalizacją i rozbudowaną ofertą usług konferencyjnych. Dzięki temu chętnie korzystają z niego goście biznesowi z Polski i zagranicy.

»
Prezentacje 2012-12-12

Zweryfikuj kontrahenta, zapobiegaj złym należnościom

Usługę analizy finansowej kontrahenta w promocyjnej cenie 79 zł świadczy firma Domay Consulting w ramach akcji promującej przeciwdziałanie złym należnościom.

»
Prezentacje 2012-12-12

Biznes i kultura na Łasztowni

Centrum społeczno-kulturalno-biznesowe powstanie w tym roku na szczecińskiej Łasztowni. Inwestor, znana firma spedycyjna CSL Internationale Spedition realizuje tę inwestycję, jako pierwsza w Szczecinie, z wykorzystaniem funduszy z inicjatywy JESSICA.

»
Prezentacje 2012-12-07

GBS Bank z zyskiem i nagrodami

Zysk brutto GBS Banku za trzy kwartały 2012r. przekroczył 6,5 mln zł i był blisko o 6 proc. wyższy niż w analogicznym okresie 2011r. Wzrostowi wyników finansowych towarzyszy umacnianie się pozycji rynkowej banku oraz rosnąca liczba zadowolonych klientów.

»
Prezentacje 2012-12-07

Małe Błonia - osiedle otwarte

Osiedle domów jednorodzinnych „Małe Błonia” to inwestycja wyjątkowa. To nie tylko jedyne w Szczecinie osiedle, w którym   deweloper sprzedaje w pełni uzbrojone działki z gotową już całą infrastrukturą, ale miejsce realizujące ideę otwartości –  filozofię mieszkania blisko natury i innych ludzi.

»
Prezentacje 2012-12-05

Trendy i przyszłość Internetu

O aktualnych trendach w branży IT oraz przyszłości cyfrowego świata rozmawiać będą uczestnicy grudniowego spotkania pod hasłem Trendy i przyszłość Internetu, na które zapraszają wspólnie Fundacja Netcamp, Technopark Pomerania i GOS Polska w ramach projektu ICT Lab-Market – od wynalazku do produktu. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia o godz. 17:00 w Multikinie (Szczecin).

»
Prezentacje 2012-12-03

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia i doradztwo

Do wyboru szkolenia i doradztwo z zakresu marketingu, zarządzania kapitałem ludzkim lub zarządzania finansami. Rekrutacja trwa!

»
Prezentacje 2012-11-26

Chmura – za i przeciw

Systemy informatyczne są od wielu lat ważnym elementem w budżetach większości firm, szczególnie większych organizacji i korporacji. Oferowanie profesjonalnych usług i produktów wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego. Wiąże się to nieodłącznie z inwestycjami w złożone i kosztowne infrastruktury IT, profesjonalne serwery, systemy backupowe, systemy monitorujące i komponenty sieciowe. Niezbędny w takiej sytuacji jest również odpowiednio wykwalifikowany personel. Nie zawsze zakup i utrzymanie własnego sprzętu jest optymalnym rozwiązaniem. Alternatywą jest skorzystanie z usług podwykonawców oferujących wynajem własnych dedykowanych środowisk, jak i usług utrzymania informatycznej infrastruktury firmy.

»
Wszystkich rekordów: 361