Prezentacje

RSS
Prezentacje 2012-12-03

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia i doradztwo

Do wyboru szkolenia i doradztwo z zakresu marketingu, zarządzania kapitałem ludzkim lub zarządzania finansami. Rekrutacja trwa!

»
Prezentacje 2012-11-26

Chmura – za i przeciw

Systemy informatyczne są od wielu lat ważnym elementem w budżetach większości firm, szczególnie większych organizacji i korporacji. Oferowanie profesjonalnych usług i produktów wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego. Wiąże się to nieodłącznie z inwestycjami w złożone i kosztowne infrastruktury IT, profesjonalne serwery, systemy backupowe, systemy monitorujące i komponenty sieciowe. Niezbędny w takiej sytuacji jest również odpowiednio wykwalifikowany personel. Nie zawsze zakup i utrzymanie własnego sprzętu jest optymalnym rozwiązaniem. Alternatywą jest skorzystanie z usług podwykonawców oferujących wynajem własnych dedykowanych środowisk, jak i usług utrzymania informatycznej infrastruktury firmy.

»
Prezentacje 2012-11-14

Spondylus: (Bez)stresowy biznes

Jak radzić sobie ze stresem w biznesie? Poznaj rady specjalistki ze Spondylusa.

»
Prezentacje 2012-10-08

Zdrowe stopy biznesu

Stopy stanowią jeden z najważniejszych elementów ciała każdego biznesmena. Dzięki nim posiada on zdolność do przemieszczania się w gąszczu negocjacji, planów strategicznych oraz prowadzenia rozmów w biegu. Skomplikowana budowa anatomiczna stóp pozwala im na pełnienie czterech funkcji: amortyzacyjnej, podporowej, napędowej i sensomotorycznej.

»
Prezentacje 2012-09-27

Partnerskie Międzyzdroje

W najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach Międzyzdrojów mogą wkrótce powstać nowe hotele, restauracje i sklepy. Miejska spółka „Promenada” Sp. z o.o. poszukuje partnerów biznesowych do ich realizacji poza tradycyjną formą udzielania zamówień publicznych, proponując alternatywne formy: partnerstwo publiczno-prywatne oraz koncesję na roboty budowlane lub usługi. Konstrukcje te są formą szeroko rozumianych zamówień publicznych, przy czym wynagrodzenie wykonawcy nie pochodzi w całości ze środków partnera publicznego, lecz w dużej części z korzyści, jakie partner prywatny czerpie z danej inwestycji.

»
Prezentacje 2012-09-25

Milion dla przedsiębiorców

Własny fundusz pożyczkowy uruchomiła Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego. Dzięki niemu zachodniopomorskie firmy łatwiej będą mogły otrzymać finansowanie.

»
Prezentacje 2012-09-25

Hotel przyjazny biznesowi

Alma - trzygwiazdkowy Hotel i ośrodek SPA w Barlinku cieszy się popularnością wśród gości biznesowych, konferencyjnych i turystów szukających odpoczynku z dala od dużego miasta.

»
Prezentacje 2012-09-25

Starmot: patrzymy w przyszłość

Starmot, szczecińska firma spedycyjna w ciągu ostatnich trzech lat przeszła wiele zmian. Nie przeszkadza jej się to rozwijać i zdobywać nowych, dużych klientów.

»
Prezentacje 2012-09-25

„Police” powyżej konsensusu analityków

W I półroczu 2012 roku Zakłady Chemiczne „Police” S.A. kontynuowały trwały trend zwiększania wartości i bezpieczeństwa finansowego Spółki. Dzięki m.in. optymalizacji kosztów, renegocjacji cen zakupu kluczowych surowców przychody ze sprzedaży wzrosły o 27 proc. w stosunku do analogicznego okresu z 2011 roku.

»
Prezentacje 2012-05-15

Nowość na szkoleniowej mapie Szczecina

Najpierw konferencja, a potem integracja na sportowo? W Bene Sport Centrum przy ul. Modrej to możliwe!

»
Wszystkich rekordów: 343

Społeczność