Prezentacje

RSS
Prezentacje 2013-07-11

Poradnik inwestycyjny cz. 3: Fundament to podstawa

W naszym cyklu publikacji, w których wraz z ekspertami zastanawiamy się i radzimy jak szybko, sprawnie i bez ponoszenia zbędnych kosztów wybudować dom, rozważaliśmy już kwestie gruntu i projektu naszego domu oraz wszelkie sprawy formalno-prawne niezbędne przed wbiciem pierwszej łopaty – pozwolenia, warunki techniczne przyłączy. Omawialiśmy także niezwykle ważne zagadnienie jakim jest osoba kierownika budowy. Pierwsza łopata już wbita, pora więc pochylić się nad absolutną podstawą wszystkiego – fundamentami naszego domu. 

»
Prezentacje 2013-05-31

Trzy lata z Jeremie

Zachodniopomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o. o. od 2010r jest zaangażowany we wdrażanie instrumentów inicjatywy wspólnotowej Jeremie. W kwietniu 2013r Fundusz podpisał z Bankiem Gospodarstwa Krajowego umowę na kolejne 30 milionów złotych, zwiększając tym samym pozyskaną na ten cel sumę do 90 milionów złotych. Stanowi to niewątpliwie spore wyzwanie organizacyjne i menadżerskie, by dobrze zagospodarować otrzymane środki.

»
Prezentacje 2013-05-27

Rekrutacja z LSJ - to się opłaca!

Działająca już od ponad 10 lat firma LSJ Group z siedzibą w Szczecinie jest jedną z pierwszych w Polsce agencji zatrudnienia, które zajęły się profesjonalną rekrutacją personelu do pracy za granicą. Doświadczenia w zakresie doboru kompetentnej kadry dla bardzo wymagających zagranicznych kontrahentów, LSJ przekłada na współpracę z przedsiębiorcami lokalnymi.

»
Prezentacje 2013-05-20

Poradnik inwestycyjny cz. 2: Zanim wbijesz łopatę

W naszym cyklu publikacji wraz z ekspertami zastanawiamy się i radzimy jak szybko, sprawnie i bez ponoszenia zbędnych kosztów wybudować dom. W drugiej części zwracamy uwagę na fakt, że zanim wbijemy pierwszą łopatę trzeba się zatroszczyć o pewne formalności.

»
Prezentacje 2013-04-13

Budujemy własny dom

Wybór gruntu pod budowę domu jednorodzinnego to dopiero początek drogi, przed którą staje każdy inwestor. Może okazać się ona prosta, komfortowa i szybka, lub długa i trudna. By uniknąć pułapek czyhających na drodze do wymarzonego domu, warto jest dobrze przygotować się do inwestycji. Otwieramy cykl publikacji, w których wraz z ekspertami będziemy zastanawiać się jak szybko, sprawnie i bez ponoszenia zbędnych kosztów wybudować dom.

»
Prezentacje 2013-04-13

Stabilny rok Z.Ch. „Police” S.A.

Zakłady Chemiczne „Police” S.A. kolejny rok z rzędu wypracowały dobre wyniki finansowe i zachowały czołową pozycję wśród podmiotów na rynku chemii przemysłowej. Spółka osiągnęła zysk netto powyżej 115 mln zł., przy 8 procentowym wzroście przychodów w stosunku do 2011 roku, pomimo niekorzystnych warunków w otoczeniu zewnętrznym. Zakłady poprawiły także większość wskaźników finansowych, obniżając zadłużenie i poprawiając płynność finansową.

»
Prezentacje 2013-04-13

Wydział Elektryczny ZUT: nauka dla biznesu, biznes dla nauki

Rozmowa z dr hab. inż. Stefanem Domkiem, prof. nadzw. ZUT, dziekanem Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

»
Prezentacje 2013-04-13

DGS Poland w Mierzynie rośnie w siłę

Szczecinbiznes.pl rozmawia z Krzysztofem Kowalskim, dyrektorem generalnym DGS Poland.

»
Prezentacje 2013-04-12

Bezpłatne targi usług szkoleniowych i doradczych

Teichert & Partners zaprasza przedsiębiorców, pracowników i przedstawicieli kadry zarządzającej z województwa zachodniopomorskiego w dniu 17 maja do Hotelu NOVOTEL w Szczecinie.

»
Prezentacje 2013-03-18

Teichert & Partners: „Doradztwo i szkolenia kompasem w czasie zmian”

Projekt pod tym tytułem objął ponad tysiąc firm naszego województwa. Jego uczestnicy chwalili profesjonalne przygotowanie, świetne prelekcje i praktyczną wiedzę, którą z niego wynieśli.

»
Wszystkich rekordów: 343