Prezentacje

RSS
Prezentacje 2014-06-05

Samorząd przyjazny przedsiębiorcom

Gmina Nowe Warpno – jedna z najbardziej rozwojowych gmin w Polsce przeżywa rozkwit po wielu latach trudności i braku perspektyw.

»
Prezentacje 2014-06-05

Dwadzieścia lat kreowania biznesu

Dr Magdalena Kotnis, prezes Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego  o czterech filarach i jubileuszowych imprezach.

»
Prezentacje 2014-06-05

Nawet do 50 000 zł na start dla Twojej firmy!

Bank Zachodni WBK uruchomił pilotażowy projekt Inkubator Przedsiębiorczości.  Każdy, kto chce otworzyć własną firmę może liczyć na interesującą ofertę współpracy - bezpłatne szkolenia oraz mentoring,  bezpłatny rachunek bieżący, atrakcyjna oferta finansowania do 50 000 zł.

»
Prezentacje 2014-06-05

Dekada rozwoju

Produkujący od 10 lat wysokiej jakości materiały biurowe zakład w Przecławiu jest dziś największą jednostką tego typu w globalnej grupie Durable. - Świętujemy jubileusz i myślimy o dalszym rozwoju dzięki pracownikom naszej firmy - podkreślają jej szefowie.

»
Prezentacje 2014-06-05

Follow Me! dystansuje konkurencję

Biuro Podróży Interglobus Tour od lat utrzymuje się niezmiennie w czołówce najlepszych lokalnych przewoźników. Jakość świadczonych przez firmę usług, zdaniem specjalistów z branży turystycznej, klasyfikuje ją w pierwszej dziesiątce firm autokarowych w kraju.

»
Prezentacje 2014-06-05

Każda budowa jest wyzwaniem

Lesław Siemaszko, właściciel firmy Siemaszko o budowaniu marki i kreowaniu rynku mieszkaniowego.

»
Prezentacje 2014-06-03

Hrabina Marica 22 czerwca w Teatrze Letnim - mamy bilety dla czytelników Szczecinbiznes.pl

Jeden z największych operetkowych hitów wszech czasów, który bawi wszystkich przygotowała Opera na Zamku w Szczecinie na powitanie lata.

»
Prezentacje 2014-05-27

Szczecińskie firmy IT odpowiedzialne społecznie

Tworzenie aplikacji ułatwiających życie mieszkańców Szczecina dzięki wykorzystaniu danych publicznych, promowanie obecności kobiet w branży informatycznej czy unowocześnianie kształcenia informatycznego w szkołach średnich i na uczelniach - to przykłady działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu podejmowanych przez firmy z Klastra.IT.

»
Prezentacje 2014-05-26

Ale Mail: skuteczny mailing B2B dla Twojej firmy

Czy marzyłeś, aby w krótkim okresie dotrzeć z ofertą do ponad 300 tys. firm w Polsce? Teraz to już możliwe.

»
Prezentacje 2014-05-19

Chemia - nowy kierunek studiów w obszarze nauk ścisłych na ZUT

Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zaprasza maturzystów oraz absolwentów studiów I stopnia.

»
Wszystkich rekordów: 354

Społeczność