Prezentacje

RSS
Prezentacje 2014-05-19

Chemia - nowy kierunek studiów w obszarze nauk ścisłych na ZUT

Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zaprasza maturzystów oraz absolwentów studiów I stopnia.

»
Prezentacje 2014-05-19

MBA Day w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie!

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem studiów Master of Business Administration serdecznie zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa w MBA Day 10 czerwca 2014 r. o godz. 16:30.

»
Prezentacje 2014-05-02

LSJ Human Resources Group

Jesteśmy polską firmą z branży doradztwa personalnego działającą od 2002 roku. Skutecznie łączymy realia polskiego rynku pracy z międzynarodowymi standardami, wykorzystując wiedzę zdobytą podczas współpracy z klientami z:  Holandii,  Norwegii,  Szwajcarii, Danii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

»
Prezentacje 2014-04-25

Finansiści świętują jubileusz

Aktualne tematy, znani ekonomiści i prestiżowa nagroda - za nami 15. Międzynarodowa Konferencja Zarządzanie Finansami - jedno z najważniejszych wydarzeń w tej dziedzinie w Polsce.

»
Prezentacje 2014-04-25

Grupa Azoty ambasadorem Polski w Senegalu

Polska delegacja rządowa pod przewodnictwem wiceminister spraw zagranicznych Katarzyny Kacperczyk, przybyła do Senegalu wraz z grupą blisko 40 polskich spółek zainteresowanych nawiązaniem nowych kontaktów handlowych na rynku senegalskim. Wśród najważniejszych przedstawicieli biznesu znaleźli się m.in. reprezentanci sektorów chemicznego, wydobywczego, spożywczego, lotniczego oraz finansowego. Grupa Azoty, działająca z sukcesami na tamtejszym rynku stała się „ambasadorem Afryki Zachodniej” dla polskiego biznesu.

»
Prezentacje 2014-04-25

DGS Poland: chcemy być organizacją myślącą

Działająca w Mierzynie firma należąca do duńskiego holdingu William Demant wkracza w coraz bardziej skomplikowane obszary prowadzenia biznesu i poszukuje specjalistów wysokiej klasy, którzy nie boją się międzynarodowego rozwoju.

»
Prezentacje 2014-04-25

Private Banking na najwyższym poziomie

Rozmowa z Arturem Nawrockim, dyrektorem oddziału Noble Bank w Szczecinie.

»
Prezentacje 2014-04-25

Know-how z Nowego Czarnowa

Fliegel Textilservice modernizuje swój zakład w Nowym Czarnowie, instalując w nim światowej klasy sprzęt i zacieśnia współpracę z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym.

»
Prezentacje 2014-04-14

GBS Bank - Równa Firma

GBS Bank otrzymał wyróżnienie specjalne w Plebiscycie Równa Firma 2014 zorganizowanym przez młodych pracowników nauki oraz organizacje studenckie Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

»
Prezentacje 2014-04-01

Masz młodą firmę? Reklamuj się w Google z ekspertami

Kupon na 250 zł na reklamy AdWords w wyszukiwarce Google oraz bezpłatna obsługa kampanii w okresie sześciu miesięcy – do skorzystania z takiego pakietu zaprasza młode firmy Wild Moose – Google Partner z 10-letnim doświadczeniem w reklamie internetowej.

»
Wszystkich rekordów: 335

Społeczność