Prezentacje

RSS
Prezentacje 2014-06-05

Każda budowa jest wyzwaniem

Lesław Siemaszko, właściciel firmy Siemaszko o budowaniu marki i kreowaniu rynku mieszkaniowego.

»
Prezentacje 2014-06-03

Hrabina Marica 22 czerwca w Teatrze Letnim - mamy bilety dla czytelników Szczecinbiznes.pl

Jeden z największych operetkowych hitów wszech czasów, który bawi wszystkich przygotowała Opera na Zamku w Szczecinie na powitanie lata.

»
Prezentacje 2014-05-27

Szczecińskie firmy IT odpowiedzialne społecznie

Tworzenie aplikacji ułatwiających życie mieszkańców Szczecina dzięki wykorzystaniu danych publicznych, promowanie obecności kobiet w branży informatycznej czy unowocześnianie kształcenia informatycznego w szkołach średnich i na uczelniach - to przykłady działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu podejmowanych przez firmy z Klastra.IT.

»
Prezentacje 2014-05-26

Ale Mail: skuteczny mailing B2B dla Twojej firmy

Czy marzyłeś, aby w krótkim okresie dotrzeć z ofertą do ponad 300 tys. firm w Polsce? Teraz to już możliwe.

»
Prezentacje 2014-05-19

Chemia - nowy kierunek studiów w obszarze nauk ścisłych na ZUT

Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zaprasza maturzystów oraz absolwentów studiów I stopnia.

»
Prezentacje 2014-05-19

MBA Day w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie!

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem studiów Master of Business Administration serdecznie zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa w MBA Day 10 czerwca 2014 r. o godz. 16:30.

»
Prezentacje 2014-05-02

LSJ Human Resources Group

Jesteśmy polską firmą z branży doradztwa personalnego działającą od 2002 roku. Skutecznie łączymy realia polskiego rynku pracy z międzynarodowymi standardami, wykorzystując wiedzę zdobytą podczas współpracy z klientami z:  Holandii,  Norwegii,  Szwajcarii, Danii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

»
Prezentacje 2014-04-25

Finansiści świętują jubileusz

Aktualne tematy, znani ekonomiści i prestiżowa nagroda - za nami 15. Międzynarodowa Konferencja Zarządzanie Finansami - jedno z najważniejszych wydarzeń w tej dziedzinie w Polsce.

»
Prezentacje 2014-04-25

Grupa Azoty ambasadorem Polski w Senegalu

Polska delegacja rządowa pod przewodnictwem wiceminister spraw zagranicznych Katarzyny Kacperczyk, przybyła do Senegalu wraz z grupą blisko 40 polskich spółek zainteresowanych nawiązaniem nowych kontaktów handlowych na rynku senegalskim. Wśród najważniejszych przedstawicieli biznesu znaleźli się m.in. reprezentanci sektorów chemicznego, wydobywczego, spożywczego, lotniczego oraz finansowego. Grupa Azoty, działająca z sukcesami na tamtejszym rynku stała się „ambasadorem Afryki Zachodniej” dla polskiego biznesu.

»
Prezentacje 2014-04-25

DGS Poland: chcemy być organizacją myślącą

Działająca w Mierzynie firma należąca do duńskiego holdingu William Demant wkracza w coraz bardziej skomplikowane obszary prowadzenia biznesu i poszukuje specjalistów wysokiej klasy, którzy nie boją się międzynarodowego rozwoju.

»
Wszystkich rekordów: 329

Społeczność