Prezentacje

RSS
Prezentacje 2014-04-25

Grupa Azoty ambasadorem Polski w Senegalu

Polska delegacja rządowa pod przewodnictwem wiceminister spraw zagranicznych Katarzyny Kacperczyk, przybyła do Senegalu wraz z grupą blisko 40 polskich spółek zainteresowanych nawiązaniem nowych kontaktów handlowych na rynku senegalskim. Wśród najważniejszych przedstawicieli biznesu znaleźli się m.in. reprezentanci sektorów chemicznego, wydobywczego, spożywczego, lotniczego oraz finansowego. Grupa Azoty, działająca z sukcesami na tamtejszym rynku stała się „ambasadorem Afryki Zachodniej” dla polskiego biznesu.

»
Prezentacje 2014-04-25

DGS Poland: chcemy być organizacją myślącą

Działająca w Mierzynie firma należąca do duńskiego holdingu William Demant wkracza w coraz bardziej skomplikowane obszary prowadzenia biznesu i poszukuje specjalistów wysokiej klasy, którzy nie boją się międzynarodowego rozwoju.

»
Prezentacje 2014-04-25

Private Banking na najwyższym poziomie

Rozmowa z Arturem Nawrockim, dyrektorem oddziału Noble Bank w Szczecinie.

»
Prezentacje 2014-04-25

Know-how z Nowego Czarnowa

Fliegel Textilservice modernizuje swój zakład w Nowym Czarnowie, instalując w nim światowej klasy sprzęt i zacieśnia współpracę z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym.

»
Prezentacje 2014-04-14

GBS Bank - Równa Firma

GBS Bank otrzymał wyróżnienie specjalne w Plebiscycie Równa Firma 2014 zorganizowanym przez młodych pracowników nauki oraz organizacje studenckie Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

»
Prezentacje 2014-04-01

Masz młodą firmę? Reklamuj się w Google z ekspertami

Kupon na 250 zł na reklamy AdWords w wyszukiwarce Google oraz bezpłatna obsługa kampanii w okresie sześciu miesięcy – do skorzystania z takiego pakietu zaprasza młode firmy Wild Moose – Google Partner z 10-letnim doświadczeniem w reklamie internetowej.

»
Prezentacje 2014-03-27

Fundusze unijne – nowa perspektywa

Zgodnie z przyjętą przez Radę Ministrów 8 stycznia 2014 Umową Partnerską, Polska zaczyna realizować cele i priorytety rozwojowe Strategii Europa 2020, zatwierdzonej przez Radę Europejską. Jaki wpływ będzie to miało na sytuację szkoleń i doradztwa? Czy nadal będą dotowane ze środków UE? O nowe perspektywie finansowej rozmawialiśmy z Katarzyną Brzychcy, Wicedyrektorem ds. EFS z Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

»
Prezentacje 2014-02-27

Jessica w Banku Zachodnim WBK


Zakończył się pierwszy, kluczowy etap Inicjatywy Jessica w województwie zachodniopomorskim. W 2013 roku podpisanych zostało osiem umów o pożyczkę na rewitalizację obiektów w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim. Cała pula środków, którymi zarządzał Bank Zachodni WBK została zakontraktowana, wypełniając tym samym zobowiązania wynikające z umowy operacyjnej z EBI.

»
Prezentacje 2014-02-27

Berlin Airports z PKS Szczecin!

Z berlińskich lotnisk Schoenefeld i Tegel szczecinianie i mieszkańcy regionu korzystają praktycznie codziennie. Oddalone o ok. 2 godziny drogi od stolicy Zachodniopomorskiego stały się jeszcze bardziej dostępne, odkąd można na nie dotrzeć korzystając z regularnych połączeń. W połowie minionego roku takie linie uruchomił PKS Szczecin Sp.z o.o.

»
Prezentacje 2014-02-25

Skorzystaj z profesjonalnego Audytu Zarządzania Finansami

Firma Domay Consulting zaprasza właścicieli, prezesów i menedżerów firm do skorzystania z  bezpłatnego Finansowego Due Dilligence, który pomoże uporządkować finanse i pomóc w staraniach o kredyt.

»
Wszystkich rekordów: 311

Społeczność