Prezentacje

RSS
Prezentacje 2014-04-01

Masz młodą firmę? Reklamuj się w Google z ekspertami

Kupon na 250 zł na reklamy AdWords w wyszukiwarce Google oraz bezpłatna obsługa kampanii w okresie sześciu miesięcy – do skorzystania z takiego pakietu zaprasza młode firmy Wild Moose – Google Partner z 10-letnim doświadczeniem w reklamie internetowej.

»
Prezentacje 2014-03-27

Fundusze unijne – nowa perspektywa

Zgodnie z przyjętą przez Radę Ministrów 8 stycznia 2014 Umową Partnerską, Polska zaczyna realizować cele i priorytety rozwojowe Strategii Europa 2020, zatwierdzonej przez Radę Europejską. Jaki wpływ będzie to miało na sytuację szkoleń i doradztwa? Czy nadal będą dotowane ze środków UE? O nowe perspektywie finansowej rozmawialiśmy z Katarzyną Brzychcy, Wicedyrektorem ds. EFS z Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

»
Prezentacje 2014-02-27

Jessica w Banku Zachodnim WBK


Zakończył się pierwszy, kluczowy etap Inicjatywy Jessica w województwie zachodniopomorskim. W 2013 roku podpisanych zostało osiem umów o pożyczkę na rewitalizację obiektów w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim. Cała pula środków, którymi zarządzał Bank Zachodni WBK została zakontraktowana, wypełniając tym samym zobowiązania wynikające z umowy operacyjnej z EBI.

»
Prezentacje 2014-02-27

Berlin Airports z PKS Szczecin!

Z berlińskich lotnisk Schoenefeld i Tegel szczecinianie i mieszkańcy regionu korzystają praktycznie codziennie. Oddalone o ok. 2 godziny drogi od stolicy Zachodniopomorskiego stały się jeszcze bardziej dostępne, odkąd można na nie dotrzeć korzystając z regularnych połączeń. W połowie minionego roku takie linie uruchomił PKS Szczecin Sp.z o.o.

»
Prezentacje 2014-02-25

Skorzystaj z profesjonalnego Audytu Zarządzania Finansami

Firma Domay Consulting zaprasza właścicieli, prezesów i menedżerów firm do skorzystania z  bezpłatnego Finansowego Due Dilligence, który pomoże uporządkować finanse i pomóc w staraniach o kredyt.

»
Prezentacje 2013-12-11

Zawody przyszłości

Centrum Szkoleniowe Moniki Gielar specjalizuje się w organizacji kursów, które są odpowiedzią na brak fachowców w branżach poszukiwanych na rynku pracy.

»
Prezentacje 2013-12-11

Grupa Azoty: dobre wyniki trzech kwartałów

Grupa Azoty, której częścią są Zakłady Chemiczne Police SA, zakończyła okres dziewięciu miesięcy 2013 roku z  zyskiem netto na poziomie 771 mln zł.

»
Prezentacje 2013-12-12

''Wielka Kasa'' do wygrania w loterii Banku BGŻ

Nowi oraz obecni klienci Banku BGŻ biorą udział w wyjątkowej akcji, której szczegóły przedstawia Hanna Pietruszczak,  dyrektor Oddziału Operacyjnego Banku BGŻ w Szczecinie.

»
Prezentacje 2013-11-27

Poradnik inwestycyjny cz. 7: Dachowe rozterki

W naszym cyklu publikacji o możliwie jak najbardziej sprawnej, najmniej kłopotliwej i relatywnie najtańszej budowie domu, osiągnęliśmy już poziom dachu. W dotychczasowych odcinkach poradnika eksperci wyrażali swoje opinie o dokumentacji, pozwoleniach, wyborze ekipy, fundamentach domu, ścianach i stropach. Teraz musimy się pochylić nie tylko nad wyborem technologii budowy dachu, ale także a może przede wszystkim, nad doborem materiału.

»
Prezentacje 2013-10-30

Europejski projekt badaczy z ZUT

Prof. Tomasz Chady wraz z zespołem naukowców z Katedry Elektrotechniki Teoretycznej i Informatyki Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego z sukcesem zastosował badania nieniszczące w europejskim kolejnictwie.

»
Wszystkich rekordów: 286

Kalendarz

19
Styczeń Piątek
10:00 - 18:00

Grüne Woche 2018, Messe Berlin

czytaj więcej »
25
Styczeń Czwartek
14:00

Hippologica 2018, Messe Berlin

czytaj więcej »
7
Luty Środa
06:00

Fruit Logistica 2018, Messe Berlin

czytaj więcej »

Społeczność