Prezentacje

RSS
Prezentacje 2017-04-25

Kinnarps on Tour: 19 maja w Szczecinie

Najnowsze meble i trendy w wyposażeniu wnętrz biurowych zobaczyć można będzie na żywo oraz w wirtualnym showroomie, który przyjedzie do Szczecina w charakterystycznej niebieskiej ciężarówce. Niezwykłą ekspozycję będzie można odwiedzić przy szczecińskim atelier szwedzkiej marki Kinnarps w kompleksie biurowym Storrady Park w godz 13-16.

»
Prezentacje 2017-04-25

NCDC Business Race – zintegruj firmę na biegowo

Ruszyły zapisy do trzeciej edycji biegu sztafet firmowych, który odbędzie się 10 czerwca w szczecińskim parku Kasprowicza. W ubiegłym roku w imprezie uczestniczyło ponad 100 firm i instytucji.

»
Prezentacje 2017-04-25

Powstańców Wielkopolskich 10 – dobra lokata kapitału

Świetna lokalizacja, niebanalna architektura oraz optymalny projekt to główne atuty najnowszej inwestycji firmy Tomaszewicz Development.

»
Prezentacje 2017-04-13

Konfekcja kabli i baterii, szycie toreb z Cordury - niemieckie firmy szukają partnerów

Dom Gospodarki prezentuje aktualne ogłoszenia przedsiębiorstw szukających kooperantów w Polsce.

»
Prezentacje 2017-03-22

Chiny: praktyczne aspekty współpracy. Warsztaty 4 kwietnia

Planujesz import lub eksport do Chin? Nawiąż cenne kontakty, skorzystaj z porad specjalistów i zdobądź aktualne informacje na warsztatach organizowanych przez COIE Urzędu Marszałkowskiego i Bank Zachodni WBK.

»
Prezentacje 2017-03-13

Spójna wizja rozwoju

2 marca 2017 r. w Goleniowie gościli przedstawiciele inicjatywy JASPERS, która decyduje o przyznaniu dofinansowania dużemu regionalnemu projektowi komunikacyjnemu – Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej. Goleniów liczy na wsparcie przez JASPERS istotnej inwestycji komunikacyjnej.

»
Prezentacje 2017-03-13

Kształcimy dla przemysłu 4.0

Prof. Krzysztof Okarma, dziekan Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, o jubileuszu wydziału, uznanych absolwentach i czwartej rewolucji przemysłowej. 

»
Prezentacje 2017-03-13

Systemy konferencyjne ''szyte na miarę''

Mentor Systemy Audiowizualne projektuje, produkuje i instaluje wyposażenie sal posiedzeń zarządów i rad nadzorczych firm, organów samorządowych oraz senatów uczelni. W trakcie 16 lat działalności firma zdobyła liczne grono klientów, którzy chwalą jakość jej produktów i rzetelne podejście do współpracy.

»
Prezentacje 2017-03-13

Zagraj z najlepszymi, czyli jak wspomóc rozwój firmy

Każda firma zna pewnie ten scenariusz. Pewnego dnia zauważa problem, który warto byłoby rozwiązać. Szczęśliwie okazuje się, że wie, jak to zrobić i opracowuje pierwsze wersje rozwiązania. Wyniki są bardzo obiecujące i nagle stop. Projekt nie może ruszyć dalej, ponieważ kończą się fundusze. To krytyczny moment, który decyduje o przyszłości przedsięwzięcia. Pomysł albo znajdzie finansowanie, albo przepadnie.

»
Prezentacje 2017-03-13

Uckermark: biznes i praca blisko i po polsku

Dziś odpowiednio wykwalifikowanych pracowników szukają firmy zarówno w okolicach Szczecina, jak i w przygranicznym powiecie Uckermark. „Spróbujmy wspólnie rozwiązać ten problem” – mówią Silvio Moritz i Anna Gazdecka z Investor Center Uckermark (ICU).

»
Wszystkich rekordów: 246

Kalendarz

5
Sierpień Sobota
08:00

The Tall Ships Races 2017, 5-8 sierpnia Szczecin

czytaj więcej »
24
Sierpień Czwartek
08:00 - 19:00

Turniej finałowy WAGC, Binowo Park Golf Club /Szczecin Modry Las Golf Resort, 24-26 sierpnia

czytaj więcej »

Społeczność