Prezentacje

RSS
Prezentacje 2018-02-16

CORNET: Tak naukowcy pomagają przedsiębiorcom

Udoskonalanie wykorzystywanych przez firmy technologii przy wykorzystaniu wiedzy i pracy uczelni i ośrodków naukowych - to cel unijnej inicjatywy CORNET z powodzeniem realizowanej również na Pomorzu Zachodnim.

»
Prezentacje 2018-02-01

Kobieta i Rozwód: trudne chwile zamień w moc

Praca, kariera, własna firma, a do tego rozwód? Tego może być za dużo. Kompleksowego wsparcia kobietom w takiej sytuacji udziela centrum Kobieta i Rozwód, którego oddział od kilku miesięcy działa również w Szczecinie.

»
Prezentacje 2018-01-30

Spotkaj się z nowymi klientami i dostawcami

Szukasz kooperantów z branży budowlanej, energetycznej i dekoracyjnej? Weź udział w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej przy targach BUD-GRYF & HOME, która odbędzie się 16 marca w Szczecinie. Zgłoszenia do 1 marca.

»
Prezentacje 2017-12-21

Jak dobrze sprzedać lub kupić firmę?

W tym roku RSM Poland sfinalizowała zakup szczecińskiej firmy Poncyljusz i Radź, będącej liderem wśród firm księgowych i doradczych na zachodniopomorskim rynku. Jak dobrze przygotować się do transakcji tego typu? Rozmowa z Bartoszem Miłaszewskim, Managing Partnerem w RSM Poland.

»
Prezentacje 2017-12-10

Myjnia ''Dziesiątka BKF'': czysty biznes

Wiele opcji mycia oraz wygodne formy płatności sprawiają, że z Myjni Dziesiątka BKF przy ul. Gdańskiej 16B coraz chętniej korzystają kierowcy, klienci flotowi, firmy transportowe i korporacje taksówkowe. - Naszym celem było stworzenie najlepszej samoobsługowej myjni w Szczecinie. Udało się - mówią jej twórcy.

»
Prezentacje 2017-12-07

Powstają Polimery Police

Rozmowa z prezesem zarządu PDH Polska SA Andrzejem Niewińskim

»
Prezentacje 2017-12-07

Atrakcyjne pożyczki dla przedsiębiorców

Prawie 30 mln złotych do pożyczenia zachodniopomorskim przedsiębiorcom ma konsorcjum, którego liderem jest Szczeciński Fundusz Pożyczkowy. To efekt nowego rozdania środków unijnych w ramach Jeremie 2, czyli inicjatywy służącej rozwijaniu regionalnej gospodarki. Tym razem beneficjentami są mikro, mali i średni przedsiębiorcy, którzy chcą poprawić konkurencyjność swojej firmy.

»
Prezentacje 2017-12-07

ZUT podnosi poprzeczkę

Prof. Jacek Wróbel, rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, o ustawie 2.0., wysokim poziomie badań, współpracy z gospodarką i o umiędzynarodowieniu studiów

»
Prezentacje 2017-12-07

Podaruj uśmiech swojemu pracownikowi

Sytuacja na rynku pracy powoduje, że coraz trudniej jest utrzymać i pozyskać pracownika. Dbałość o jego komfort pracy i samopoczucie zaczyna być standardem, a nie elementem wyróżniającym pracodawcę. Największym wyzwaniem w tym obszarze staje się znalezienie rozwiązań, które nie będą generowały dodatkowych kosztów dla firmy. Takie też są w zasięgu ręki, a okres przedświąteczny, w którym obdarowywanie nabiera większego znaczenia, sprzyja by rozważyć czy po nie sięgnąć.

»
Prezentacje 2017-12-07

Wysyłamy celulozę w najodleglejsze zakątki świata

Rekordowy rok w spedycji lądowej, ale wcale nie jest gorzej, jeżeli chodzi o spedycję morską. CSL Internationale Spedition idzie na rekord, jeżeli chodzi o liczbę obsłużonych klientów w roku 2017. Jesteśmy doceniani za jakość świadczonych usług, kompleksowość oraz szerokie możliwości dostosowywania się do potrzeb klienta. Jeżeli mówimy o branży morskiej, to rekordy bije przeładunek aluminium. W statystykach doskonale prezentuje się także celuloza. Co ciekawe, nasza firma, jako jedna z niewielu firm w Polsce, dostarcza wyroby z tego surowca do naprawdę odległych zakątków świata. 

»
Wszystkich rekordów: 309

Społeczność