Prezentacje

RSS
Prezentacje 2018-03-20

Kulturalnie w Starej Rzeźni

Obejrzyj pozytywny film, spotkaj się ze szczecińską pisarką, weź udział w warsztatach wielkanocnych i w warsztatach tanecznych.

»
Prezentacje 2018-03-16

Logistyczny węzeł Europy

Region Berlin-Brandenburgia jest jednym z centralnych punktów na mapie europejskiego systemu transportowego. Trzy z sześciu korytarzy unijnej, multimodalnej sieci TEN-V, autostrady, lotniska, szlaki wodne i kolejowe stwarzają ogromne możliwości dla działających na tym obszarze firm i inwestorów. Ale nie brakuje też wyzwań. 

»
Prezentacje 2018-03-16

Wschodnia Brandenburgia w zachodniej Polsce

Do realnych i wirtualnych odwiedzin zaprasza polskie firmy grupa Business Location Network tworzona przez Investor Center Uckermark (ICU), Investor Center Ostbrandenburg (ICOB), Agencję Wspierania Gospodarki Brandenburgii (WFBB) i Izbę Przemysłowo-Handlową IHK Ostbrandenburg, a także miasta Schwedt nad Odrą oraz Frankfurt nad Odrą.  Wszyscy zainteresowani inwestycjami, działalnością gospodarczą i polsko-niemiecką współpracą mogą już korzystać ze strony www.brandenburgia-wschodnia.com.

»
Prezentacje 2018-03-16

Biznes, rozrywka i teambuilding w jednym miejscu

Tropical Islands to jeden z najciekawszych resortów wypoczynkowych w Niemczech, który oferuje swoim klientom tropikalne „the best of“: Morze Południowe, Lagunę Bali, Las Tropikalny, egzotyczną oazę, bogatą ofertę wellness i spa, a także doskonałe zaplecze gastronomiczne oraz strefę zewnętrzną na wolnym powietrzu, otwartą przez cały rok.

»
Prezentacje 2018-03-05

Układanie światłowodów w Niemczech - szukamy firm z Polski

Twoja firma ma doświadczenie w budowie sieci szerokopasmowego internetu, budownictwie podziemnym, układaniu kabli, montażu światłowodów? Pomóż nam w rozbudowie sieci w Meklemburgii i innych niemieckich landach.

»
Prezentacje 2018-02-26

Oszczędności podatkowe dzięki uldze na działalność badawczo-rozwojową – sprawdź, czy możesz z niej skorzystać

Na czym polega ulga B+R? Kto może z niej skorzystać? Jakie wydatki są nią objęte? Jak ją wdrożyć? Na te pytania odpowiada Piotr Wyrwa, Tax Consultant w RSM Poland.

»
Prezentacje 2018-02-16

CORNET: Tak naukowcy pomagają przedsiębiorcom

Udoskonalanie wykorzystywanych przez firmy technologii przy wykorzystaniu wiedzy i pracy uczelni i ośrodków naukowych - to cel unijnej inicjatywy CORNET z powodzeniem realizowanej również na Pomorzu Zachodnim.

»
Prezentacje 2018-02-01

Kobieta i Rozwód: trudne chwile zamień w moc

Praca, kariera, własna firma, a do tego rozwód? Tego może być za dużo. Kompleksowego wsparcia kobietom w takiej sytuacji udziela centrum Kobieta i Rozwód, którego oddział od kilku miesięcy działa również w Szczecinie.

»
Prezentacje 2018-01-30

Spotkaj się z nowymi klientami i dostawcami

Szukasz kooperantów z branży budowlanej, energetycznej i dekoracyjnej? Weź udział w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej przy targach BUD-GRYF & HOME, która odbędzie się 16 marca w Szczecinie. Zgłoszenia do 1 marca.

»
Prezentacje 2017-12-21

Jak dobrze sprzedać lub kupić firmę?

W tym roku RSM Poland sfinalizowała zakup szczecińskiej firmy Poncyljusz i Radź, będącej liderem wśród firm księgowych i doradczych na zachodniopomorskim rynku. Jak dobrze przygotować się do transakcji tego typu? Rozmowa z Bartoszem Miłaszewskim, Managing Partnerem w RSM Poland.

»
Wszystkich rekordów: 315

Społeczność