Prezentacje

RSS
Prezentacje 2019-12-13

Klaster Zielona Chemia dla przemysłu chemicznego

Ogromny sukces Klastra Zielona Chemia: organizacja będzie animatorem Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Chemicznego – ciała doradczego władz na szczeblu ministerialnym. W szczecińskiej siedzibie Klastra funkcjonować będzie sekretariat rady.

»
Prezentacje 2019-12-13

DCC Grygorcewicz: Rozwijamy menedżerów i zespoły.

Pomagamy osiągać lepsze wyniki w zdrowej atmosferze.

»
Prezentacje 2019-12-13

Poprowadź restaurację w najmodniejszym miejscu Szczecina!

Ten biznesowy sukces jest właściwie na wyciągnięcie ręki! Po pięciu latach kończy się umowa z dotychczasowym dzierżawcą restauracji w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Spółka CSL, właściciel lokalu, poszukuje dzierżawcy, który poprowadzi lokal.

»
Prezentacje 2019-12-11

Uckermark i Szczecin w jednej metropolii

Jak wykorzystać logistyczne atuty regionu z korzyścią dla zachodniopomorskich firm? Jak zbudować silny gospodarczo region wykorzystujący przygraniczne położenie Szczecina? M.in. na te pytania odpowiedzieli uczestnicy polsko-niemieckich spotkań zorganizowanych pod koniec 2019 roku w Szczecinie i Torgelow. 

»
Prezentacje 2019-11-19

Podpisujesz umowę z firmą IT? Weź udział w spotkaniu i skorzystaj z wiedzy ekspertów!

To obowiązkowe spotkanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy zlecają usługi związane z oprogramowaniem i rozwiązaniami informatycznymi w swoich firmach. Pierwsze w Szczecinie Forum Umów w Branży IT odbędzie się już 4 grudnia. Część druga – 8 stycznia.

»
Prezentacje 2019-11-03

PMC Hydraulika na fali wzrostu

Zlokalizowana w Rosówku fabryka siłowników hydraulicznych jest największym europejskim zakładem globalnej grupy PMC Hydraulics. Powstające tam urządzenia trafiają do odbiorców z tak dalekich krajów jak Indie czy Australia. Niebawem może rozpocząć się dalsza rozbudowa zakładu. 

»
Prezentacje 2019-11-03

ECO 2016: Przełomowy i innowacyjny preparat przekonuje armatorów

Substancja, która szybko, łatwo i tanio zabezpiecza przed uciążliwymi zabrudzeniami duże i trudnodostępne powierzchnie na statkach, w zakładach przemysłowych oraz w transporcie lądowym była do niedawno w sferze marzeń wielu osób działających w tych branżach. Teraz stała się rzeczywistością dzięki współpracy wynalazcy i przedsiębiorcy z rejonu Szczecina. Są już pierwsi zadowoleni klienci, a potencjał rynkowy jest ogromny. 

»
Prezentacje 2019-10-25

Co nas czeka w 2020 roku? Eksperci RSM Poland o zmianach w podatkach i PPK

Ponad 40 przedsiębiorców i pracowników działów finansowo-księgowych wzięło udział w bezpłatnym spotkaniu „Zmiany w podatkach i PPK – co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien?”, które RSM Poland wraz z Santander Bank Polska SA i Business Club Szczecin organizowała 24 października w Czerwonym Ratuszu w Szczecinie. Konferencja w całości poświęcona była zmianom w podatkach, które czekają przedsiębiorców w 2020 roku oraz problematyce Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

»
Prezentacje 2019-09-24

Wiedza, pasja i… maszyny

Kamil El Fray, właściciel firmy Endeavour Lab, o pasji do konstruowania, komercyjnej „mikrouczelni” i zapachu fabryki.

»
Prezentacje 2019-10-10

Weź udział w Forum Przedsiębiorców „Pozyskiwanie wykwalifikowanych pracowników w kontekście międzynarodowym“

Polsko-niemieckie spotkanie organizuje SBC Strausberg w Domu Kultury Kręgielnia w Kostrzynie nad Odrą 22 października 2019r.

»
Wszystkich rekordów: 399