Prezentacje

RSS
Prezentacje 2017-10-10

Uckermark i Szczecin razem na Expo Real

Przygraniczny powiat Uckermark i Szczecin po raz drugi na wspólnym stoisku promowały swoje tereny inwestycyjne podczas targów nieruchomości komercyjnych Expo Real w Monachium. Cel: przyciągnąć inwestorów, prezentując im uzupełniające się wzajemnie atuty obydwu lokalizacji.

»
Prezentacje 2017-10-10

MŚP inwestują na pograniczu

Jak krok po kroku założyć firmę w polsko-niemieckim pograniczu, z jakimi wiąże się to korzyściami oraz na jakie zagrożenia  należy zwrócić uwagę? Przedstawiciele Business Location Network wspierającej rozwój przedsiębiorczości na styku Brandendurgii i Pomorza Zachodniego opowiedzą o tym uczestnikom VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

»
Prezentacje 2017-10-06

Środki JESSICA i JEREMIE zarządzane już z regionu!

Z początkiem października br. Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (ZARR S.A.) stała się Regionalnym Funduszem Rozwoju – czyli podmiotem zarządzającym 430 milionami zł będącymi w obrocie w produktach finansowych w ramach inicjatyw JESSICA i JEREMIE. Jest to pierwszy etap długofalowego planu mającego na celu uczynienie z ZARR S.A. instytucji finansującej politykę rozwojową Pomorza Zachodniego, której działalność zminimalizuje efekt spodziewanego ograniczenia dopływu środków z Unii Europejskiej po 2023 r.

»
Prezentacje 2017-09-29

Psychologiczna ''pierwsza pomoc'' dla przedsiębiorcy i pracownika

Ze wsparcia Pogotowia w Biznesie - programu wykorzystującego osiągnięcia współczesnej psychologii zdrowia i metody terapii poznawczo-behawioralnej skorzystało już wielu zachodniopomorskich biznesmenów i pracowników chcących poradzić sobie ze stresem i jego skutkami. O tym jak to działa opowiada założycielka Pogotowia, Joanna Cierlica-Nowaczyk - doświadczony psycholog, trener i konsultant.

»
Prezentacje 2017-10-05

Audytor na ratunek biznesowi

Pojawienie się na rynku szczecińskim RSM Poland pomoże zachodniopomorskim firmom zyskać bezpośredni dostęp do nowych usług. Chodzi przede wszystkim o szeroko rozumiane usługi audytorskie, zarządzanie ryzykiem, audyt wewnętrzny czy coraz bardziej popularny SOC reporting. Rozmowa z Piotrem Staszkiewiczem, Audit Partnerem RSM Poland.

»
Prezentacje 2017-10-01

Dobra dekada Zielonej Chemii

Zachodniopomorski klaster chemiczny w listopadzie świętować będzie 10-lecie istnienia. Na przestrzeni tych 10 lat liczba członków klastra przekroczyła 150 firm skupionych w Stowarzyszeniu. W tym czasie organizacja zrealizowała ponad 16 projektów krajowych i międzynarodowych łączących biznes z nauką.

»
Prezentacje 2017-09-30

Nowoczesne domy od TLS Developer

Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych, efektowne realizacje na działkach klientów a także plany nowej inwestycji  zaprezentował TLS Developer podczas zakończonych 1 października 30. Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz.

»
Prezentacje 2017-09-18

Jak zarabiać na marketingu internetowym?

W Polsce nie ma już chyba firmy, która nie wiedziałaby czym jest marketing internetowy. Wiele z nich próbuje swych sił w promocji w Sieci. Dlaczego jednym to wychodzi, a inni ponoszą straty? Jakie narzędzia wykorzystuje się w nowoczesnych kampaniach marketingowych? O tym, jak tworzyć skuteczny marketing opowiada szczecińska firma Wild Moose.

»
Prezentacje 2017-09-08

Nawet 400 tysięcy na szkolenia i doradztwo

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z dofinansowania szkoleń dla nich i ich pracowników. Warunek: muszą wybrać firmę szkoleniową z odpowiednimi certyfikatami.

»
Prezentacje 2017-09-06

Budynek i działka vis-a-vis Zamku Książąt Pomorskich na sprzedaż

Atrakcyjnie położona nieruchomość mieści się przy ul. Kuśnierskiej 14a. Akademia Sztuki zaprasza do udziału w przetargu, który odbędzie się 29 września.

»
Wszystkich rekordów: 286

Kalendarz

25
Styczeń Czwartek
14:00

Hippologica 2018, Messe Berlin

czytaj więcej »
7
Luty Środa
06:00

Fruit Logistica 2018, Messe Berlin

czytaj więcej »
17
Luty Sobota
10:00 - 18:00

Targi minerałów, Netto Arena Szczecin

czytaj więcej »
3
Marzec Sobota
10:00 - 18:00

Targi Home Arena, Netto Arena Szczecin

czytaj więcej »
9
Marzec Piątek
10:00

TARGI BEAUTY TRENDS, MTS Szczecin

czytaj więcej »

Społeczność