Prezentacje

RSS
Prezentacje 2019-05-08

Infrastruktura zamiast granicy

Inwestycje w połączenia transgraniczne już dzisiaj zbliżają mieszkańców Szczecina, Brandenburgii i Meklemburgii-Pomorza Przedniego. Jak jeszcze budować wspólny transgraniczny region? M.in. nad tym zastanawiali się uczestnicy 85. Polsko- -Niemieckiego Forum Przedsiębiorców zorganizowanego w Schwedt nad Odrą.

»
Prezentacje 2019-05-08

Drogi do sukcesu

Goleniów to dzisiaj jeden z ważniejszych punktów na gospodarczej mapie województwa zachodniopomorskiego. Działający tu od 2002 roku Goleniowski Park Przemysłowy to około 50 firm, przeważnie z poważnym kapitałem zagranicznym. Park nie powstałby jednak, gdyby nie świetne skomunikowanie Goleniowa z krajem i Europą. 

»
Prezentacje 2019-05-08

Dołącz do biegających firm! To bardzo proste.

NCDC Business Race to jedyny w regionie bieg sztafet firmowych, w którym mogą brać udział pracownicy oraz właściciele firm. Sztafeta składa się z 4 osób, a każdy uczestnik ma do pokonania dystans 4 km. Bieg odbywa się na terenie Jasnych Błoni i Parku Kasprowicza.

»
Prezentacje 2019-04-01

Na styku biznesu z HR-rem

Już 21 maja w Hotelu Radisson odbędzie się trzecia edycja konferencji #HRSzczecin. Można z  całą pewnością powiedzieć, że jest to unikatowe wydarzenie na mapie Szczecina. Jego poprzednie edycje z dynamicznym impetem wkroczyły na ogólnopolski rynek, kreując największą na Pomorzu Zachodnim konferencję dotyczącą kapitału ludzkiego.

»
Prezentacje 2019-04-01

Klucz do sukcesu twojego biznesu? Skuteczne pozycjonowanie stron!

Inwestując w stronę internetową marzy ci się, aby przynosiła jak największe zyski? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość: są na to niezawodne sposoby. Poznaj je, wykorzystaj i przekonaj się na własnej skórze, jak skutecznie przyciągnąć na witrynę tłum wartościowych, potencjalnych klientów. Wspólnie z Adamem Grabowskim z Wild Moose - specjalistą SEO i ekspertem na oficjalnym forum Google - wprowadzimy cię w świat najlepiej pozycjonowanych stron internetowych. Zaczynamy!
SEO. Czym jest i dlaczego jest tak ważne?

»
Prezentacje 2019-03-23

Współpraca ponad granicami: Czechy, Polska i Niemcy – Unia Izb Łaby i Odry

30 izb handlowo-przemysłowych, izb rzemieślniczych oraz stowarzyszeń działających na rzecz przedsiębiorców współpracuje     od kwietnia 2000 roku w Unii Izb Łaby i Odry obejmującej regiony Polski, Niemiec i Czech. Są wśród nich: Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie i Izba Przemysłowo-Handlowa z Neubrandenburga.

»
Prezentacje 2019-03-23

JOE pomoże znaleźć pracę i pracownika

Internetowa giełda pracy stworzona przez Jobcenter Uckermark i Investor Center Uckermark GmbH zaprezentowała nową odsłonę. Serwis, który nosi teraz nazwę JOE przeszedł metamorfozę, aby jeszcze skuteczniej łączyć pracodawców i tych, którzy chcą związać karierę z przygranicznym powiatem Uckermark. JOE-uckermark.de

»
Prezentacje 2019-03-22

Pracownik i firma - wspólny rozwój

Wspólną cechą nowoczesnych firm jest nieustanne wprowadzanie zmian w zakresie nowych technologii, procesów i rozwiązań organizacyjnych. Aby wdrażane zmiany przynosiły wymierne efekty, nie można zapomnieć o kształtowaniu postaw pracowników i liderów. Te procesy wspiera Małgorzata Kwiatkowska, Executive&Team Coach, właścicielka firmy Business Training Center. 

»
Prezentacje 2019-03-20

Ważne zmiany dla przedsiębiorców – to warto wiedzieć w 2019 roku

Od 1 stycznia 2019 r. weszło w życie wiele zmian podatkowych. O najważniejszych mówi Katarzyna Sadowska, Doradca Podatkowy/Tax Supervisor w RSM Poland.

»
Prezentacje 2019-02-07

Zainwestuj w handel lub gastronomię w Międzyzdrojach

Są jeszcze wolne lokale w wyjątkowym obiekcie, który powstaje w sercu kurortu. Nowoczesny projekt, doskonała lokalizacja i atrakcyjne warunki współpracy wyróżniają inwestycję spółki Promenada.

»
Wszystkich rekordów: 361