Prezentacje

RSS
Prezentacje 2017-05-23

Wiarygodny partner za granicą? Znajdź go z nami.

Enterprise Europe Network działający przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskim Centrum Przedsiębiorczości zaprasza do korzystania z bezpłatnych usług.

»
Prezentacje 2017-05-22

Produktywność w erze cyfryzacji

Perspektywy rozwoju firm z północnej Polski na rynkach międzynarodowych. Spotkanie dla menedżerów przedsiębiorstw produkcyjnych odbędzie się 13 czerwca w Szczecinie.

»
Prezentacje 2017-05-12

Firma z branży budownictwa podziemnego poszukiwana

Partner z Niemiec szuka kooperanta w celu realizacji zleceń w północnych Niemczech. Głównym zadaniem jest rozbudowa sieci teleinformatycznej światłowodowej i miedzianej. Jeśli wykonujesz m.in. przeciski pod drogami - to oferta dla ciebie.

»
Prezentacje 2017-04-25

Idzie nowe w medycynie – szybciej, dokładniej, lepiej

Medycyna jest dziedziną, w której proces zmian i ulepszeń w pewnych obszarach jest bardzo dynamiczny, a w innych jest zaniedbywany. Powstają nowe leki, coraz bardziej precyzyjne urządzenia, które diagnozują choroby. Lekarze zajęci są leczeniem, a kolejki do najlepszych specjalistów wciąż się wydłużają. Pacjenci zawsze byli i będą. Niewiele jest placówek publicznych, a nawet prywatnych, które zwracają uwagę na konieczność radykalnych zmian w podejściu do pacjenta i technik leczenia.

»
Prezentacje 2017-04-25

Zacumuj przy Przyjaznym Brzegu

Prestiżową żeglarską nagrodę otrzymało Nowe Warpno w konkursie Przyjazny Brzeg. Jego organizatorzy docenili ostatnie przemiany miejscowości nad Zalewem Szczecińskim i Jeziorem Nowowarpieńskim w atrakcyjne miejsce na turystycznej mapie Polski.

»
Prezentacje 2017-04-25

Innowacyjna technologia PhotoBioCure

Problematyka poprawy jakości i długości życia stawia coraz większe wyzwania w obszarze poszukiwania nowych technologii i rozwiązań medycznych. Prace badawcze podjęte na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie (ZUT) zaowocowały powstaniem technologii PhotoBioCure, która jest obecnie wdrażana przez Poltiss Sp z o.o.

»
Prezentacje 2017-04-25

Skutecznie wspieramy lokalnych przedsiębiorców

Rozmowa z Krzysztofem Nowakiem, prezesem Szczecińskiego Funduszu Pożyczkowego

»
Prezentacje 2017-04-25

Skutecznie po unijne miliony

Pomagamy Klientom rozeznawać ich szanse w różnych dostępnych programach. Budujemy naszą markę w oparciu o uczciwość i rzetelność – mówi Andrzej Najda, właściciel firmy doradczej Najda Consulting.

»
Prezentacje 2017-04-25

Targi Inkontakt: zgłoś udział, znajdź partnerów w Niemczech

Jedyna w pasie przygranicznym niemiecko-polska impreza wystawiennicza odbędzie się 9 i 10 czerwca w Schwedt nad Odrą. Organizowane od 13 lat wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich firm, które znajdują dzięki niej klientów z drugiej strony granicy.

»
Prezentacje 2017-04-25

Najmłodszy wydział ZUT daje pracę i dzieli się wiedzą

Rozmowa z dr hab. inż. Jerzym Pejasiem, dziekanem Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

»
Wszystkich rekordów: 246

Kalendarz

5
Sierpień Sobota
08:00

The Tall Ships Races 2017, 5-8 sierpnia Szczecin

czytaj więcej »
24
Sierpień Czwartek
08:00 - 19:00

Turniej finałowy WAGC, Binowo Park Golf Club /Szczecin Modry Las Golf Resort, 24-26 sierpnia

czytaj więcej »

Społeczność