Prezentacje

RSS
Prezentacje 2020-03-19

Zgłoś się na Targi INKONTAKT i zdobądź nowych klientów z Niemiec

Organizowane w Schwedt nad Odrą targi to największe wydarzenie gospodarcze w niemieckiej strefie przygranicznej w okolicach Szczecina. Dołącz do kilkudziesięciu polskich wystawców, którzy co roku znajdują tam klientów.

»
Prezentacje 2020-03-13

Przedsiębiorcy chętnie wybierają Szybką Ścieżkę, aby zrealizować nowatorskie projekty. Dowiedz się jak do nich dołączyć.

Już 19 marca br. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na wyjątkowe warsztaty on-line z cyklu NCBR dla Firm – wsparcie przedsiębiorców z POIR (Programu Inteligentny Rozwój).

»
Prezentacje 2020-03-06

NCDC Business Race: Well-being, integracja i świetna zabawa dla wszystkich [ZGŁOŚ FIRMOWĄ DRUŻYNĘ]

W 2020 roku Bieg Sztafet Firmowych NCDC Business Race odbędzie się po raz szósty. W pierwszej edycji w 2015 roku wzięło udział 107 sztafet z ponad 100 firm. W 2019 liczba sztafet wzrosła do 368. Wiele firm zgłosiło do biegu po kilka, a nawet kilkanaście zespołów.

»
Prezentacje 2020-02-19

250 firm i 7500 zwiedzających z Niemiec. Zgłoś się na Targi INKONTAKT i zdobądź nowych klientów

Organizowane w Schwedt nad Odrą targi to największe wydarzenie gospodarcze w niemieckiej strefie przygranicznej w okolicach Szczecina. Dołącz do kilkudziesięciu polskich wystawców, którzy co roku znajdują tam klientów.

»
Prezentacje 2020-02-10

Dofinansowanie OZE - pozyskaj fundusze ze wsparciem ekspertów

Firma Najda Consulting ze stuprocentową skutecznością przygotowała w poprzednim konkursie sześć projektów wartych łącznie ponad 12 mln zł, z łącznym dofinansowaniem przekraczającym 6 mln zł. Poznaj najważniejsze informacje o aktualnym naborze w ramach działania 2.10 RPO WZP z zakresu zwiększenia wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

»
Prezentacje 2020-02-05

Nawiąż cenne kontakty z firmami z Polski i zagranicy. Zgłoś się na Międzynarodową Giełdę Kooperacyjną przy targach
BUD-GRYF & HOME
[Szczecin, 27.03.2020]

Dzięki dużemu zainteresowaniu przedsiębiorców to świetna okazja do znalezienia polskich i zagranicznych kontrahentów oraz ofert biznesowych. Wydarzenie z wieloletnią tradycją w tym roku odbędzie się w nowej lokalizacji: na szczecińskiej Łasztowni. Trwają zapisy online.

»
Prezentacje 2020-01-29

Rozwiń firmę z Funduszami Norweskimi. Do końca marca trwa aktualny nabór

To doskonały sposób na pozyskanie dotacji na innowacyjne projekty związane z technologiami przyjaznymi środowisku, wpierającymi rozwój firm z obszaru morza i wód śródlądowych oraz poprawiającymi jakość życia, w tym osób starszych – podpowiadają eksperci z Najda Consulting.

»
Prezentacje 2019-12-13

Energetyka, środowisko, i gospodarka – eksperci dyskutują na pograniczu

Aktualna sytuacja polskiej i niemieckiej energetyki, wspólne, transgraniczne działania na rzecz czystego powietrza oraz odpowie­dzialność biznesu i samorządów w tym zakre­sie – to wiodące tematy 16. Polsko - Niemiec­kiej Konferencji Energetycznej „Energetyka przygraniczna Polski i Niemiec – świat energii jutra”.

»
Prezentacje 2019-12-13

STIC – Twoja droga do rozwoju w Niemczech

Promocja rozwoju gospodarczego między Berlinem a Polską – taki cel postawiła sobie działająca na terenie powiatu Marchia Odrzańska Agencja Promocji Biznesu STIC i od kilku lat konsekwentnie go realizuje. 

»
Prezentacje 2019-12-13

Bank idealny dla przedsiębiorców

Kiedy przedsiębiorca potrzebuje bezpiecznego i korzystnego finansowania, poszukuje banku, który zapewni mu uczciwą ofertę, nie zaskoczy zapisami drobnym drukiem i nieprzewidzianym zachowaniem, np. żądaniem natychmiastowej spłaty pożyczki, gdy nadejdzie kryzys.

»
Wszystkich rekordów: 399