Prezentacje

RSS
Prezentacje 2017-10-05

Audytor na ratunek biznesowi

Pojawienie się na rynku szczecińskim RSM Poland pomoże zachodniopomorskim firmom zyskać bezpośredni dostęp do nowych usług. Chodzi przede wszystkim o szeroko rozumiane usługi audytorskie, zarządzanie ryzykiem, audyt wewnętrzny czy coraz bardziej popularny SOC reporting. Rozmowa z Piotrem Staszkiewiczem, Audit Partnerem RSM Poland.

»
Prezentacje 2017-10-01

Dobra dekada Zielonej Chemii

Zachodniopomorski klaster chemiczny w listopadzie świętować będzie 10-lecie istnienia. Na przestrzeni tych 10 lat liczba członków klastra przekroczyła 150 firm skupionych w Stowarzyszeniu. W tym czasie organizacja zrealizowała ponad 16 projektów krajowych i międzynarodowych łączących biznes z nauką.

»
Prezentacje 2017-09-30

Nowoczesne domy od TLS Developer

Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych, efektowne realizacje na działkach klientów a także plany nowej inwestycji  zaprezentował TLS Developer podczas zakończonych 1 października 30. Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz.

»
Prezentacje 2017-09-18

Jak zarabiać na marketingu internetowym?

W Polsce nie ma już chyba firmy, która nie wiedziałaby czym jest marketing internetowy. Wiele z nich próbuje swych sił w promocji w Sieci. Dlaczego jednym to wychodzi, a inni ponoszą straty? Jakie narzędzia wykorzystuje się w nowoczesnych kampaniach marketingowych? O tym, jak tworzyć skuteczny marketing opowiada szczecińska firma Wild Moose.

»
Prezentacje 2017-09-08

Nawet 400 tysięcy na szkolenia i doradztwo

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z dofinansowania szkoleń dla nich i ich pracowników. Warunek: muszą wybrać firmę szkoleniową z odpowiednimi certyfikatami.

»
Prezentacje 2017-09-06

Budynek i działka vis-a-vis Zamku Książąt Pomorskich na sprzedaż

Atrakcyjnie położona nieruchomość mieści się przy ul. Kuśnierskiej 14a. Akademia Sztuki zaprasza do udziału w przetargu, który odbędzie się 29 września.

»
Prezentacje 2017-09-01

Coaching zespołowy i budowanie efektywnych zespołów - studia podyplomowe, jakich jeszcze nie było

21 października na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego startuje pierwsza edycja studiów podyplomowych organizowanych w partnerstwie i pod merytorycznym patronatem firmy konsultingowo-szkoleniowej DCC Grygorcewicz Development Consulting Coaching. Rozmawiamy z Anną i Tomaszem Grygorcewicz, coachami wspierającymi na co dzień menedżerów i zespoły w osiąganiu dobrych wyników w zdrowej atmosferze.

»
Prezentacje 2017-08-14

Rusza rejestracja na Biznesowy Event Morski

Panele tematyczne, targi, eksperci, networking, możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi kontrahentami, znalezienia partnerów i podwykonawców. 20 września odbędzie się Biznesowy Event Morski, wydarzenie promujące i wspierające gospodarkę morską w Szczecinie i regionie.

»
Prezentacje 2017-07-18

Pomagamy firmom w rozwoju

Województwo zachodniopomorskie ma ok. 3,7 proc. wkład w PKB całego kraju. Według Marcina Kaczyńskiego, dyrektora Centrum Bankowości Korporacyjnej Banku Zachodniego WBK w Szczecinie, ten udział mógłby być większy, przede wszystkim z racji ogromnego potencjału rozwojowego przedsiębiorstw regionu, ale też dostępności różnych form wsparcia ze strony Banku Zachodniego WBK.

»
Prezentacje 2017-07-18

ZUT: Renomowana uczelnia z licznymi patentami

Prof. Jacek Wróbel, rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie o jubileuszowych obchodach, zarobkach absolwentów i rewelacyjnym silniku do e-samochodów.

»
Wszystkich rekordów: 272

Kalendarz

1
Listopad Środa
09:00 - 18:00

Konferencja Bioekonomia 2017, Anklam

czytaj więcej »
8
Listopad Środa
10:00 - 20:00

Targi Bazaar Berlin 2017, Messe Berlin

czytaj więcej »
23
Listopad Czwartek
09:00 - 15:00

Industrial Bridge 2017, Szczecin, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

czytaj więcej »

Społeczność