Prezentacje

RSS
Prezentacje 2018-10-04

Przedszkole i hotel w Goleniowskim Parku Przemysłowym

Atrakcyjność terenów inwestycyjnych to już nie tylko dobre położenie i korzystna cena. Aby przyciągnąć inwestorów, dziś trzeba zapewnić im wykwalifikowanych pracowników, a tym z kolei zapewnić coś więcej niż atrakcyjną płacę.

»
Prezentacje 2018-10-02

Patriotyzm konsumencki to nie tylko zakupy

Ostatnimi czasy pojęcie patriotyzmu konsumenckiego stało się ważnym czynnikiem wpływającym na nasze wybory. Coraz więcej osób przekonuje się, że nabywając dobra wytworzone w Polsce, wspiera lokalną przedsiębiorczość, przyczyniając się do rozwoju kraju, miasta które zamieszkuje i swojego otoczenia.

»
Prezentacje 2018-10-02

Terminal śródlądowy CCIC - wielka inwestycyjna szansa dla Pomorza Zachodniego

- Powstanie intermodalnego terminala śródlądowego w Szczecinie zdecydowanie otworzy nowe możliwości i ułatwi transport towarów w stronę Niemiec i Skandynawii. Będzie on bazować na transporcie kolejowym. Inwestycja jest warta ponad 80 milionów złotych i będzie to jedna z najważniejszych inwestycji w branży przeładunkowo-logistycznej jaka może mieć miejsce w naszym regionie – mówi Przemysław Hołowacz, prezes CCIC Intermodal Depo Dunikowo.

»
Prezentacje 2018-10-02

Tropical Islands: idealne miejsce na integrację

Jesienno-zimowy wyjazd integracyjny do Tropical Islands pod Berlinem to dobra okazja, by podsumować stary rok i zadbać o integrację Waszego teamu.

»
Prezentacje 2018-10-02

Finansowe perpetuum mobile dla regionu

Najnowsze instrumenty finansowe stworzone dzięki Zachodniopomorskiemu Funduszowi Rozwoju (ZFR) pozwolą na wsparcie kilkuset zachodniopomorskich przedsiębiorców. W jaki sposób? Wyjaśnia Renata Zaremba, wiceprezes ZARR S.A.

»
Prezentacje 2018-10-01

Szczecin promuje najlepsze firmy

Są wizytówką Szczecina, tworzą oraz oferują usługi na wysokim poziomie – to firmy które swoją działalność prowadzą na terenie naszego miasta i mogą być z nim utożsamiane. Poprzez Nagrodę Gospodarczą oraz markę Zrobione w Szczecinie, władze Szczecina doceniają wkład lokalnych przedsiębiorców w rozwój metropolii i dają sygnał, że Szczecin to miasto w którym biznes można prowadzić z sukcesem i być za to docenionym.

»
Prezentacje 2018-10-01

Tak wprowadza się zmiany, które robią różnicę

Bezprecedensowy projekt szkoleniowy prowadzi CSL Internationale Spedition we współpracy z firmą Szkolenia dla biznesu Katarzyny Dujanowicz. Ta kompleksowa współpraca może być wzorem dla odważnych organizacji, które chcą w długiej perspektywie zmienić sposób funkcjonowania i wyprzedzić konkurencję o dwie długości.

»
Prezentacje 2018-09-20

Nowy projekt Ministerstwa Finansów – szykują się zmiany w ustawach

Ministerstwo Finansów w dniu 24 sierpnia 2018 roku opublikowało Projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw (dalej: „Projekt nowelizacji”), m.in. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy Ordynacja podatkowa oraz ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (dalej: UPDOP). Zmiany w tej ostatniej można rozpatrywać dwutorowo, o czym szerzej poniżej.

»
Prezentacje 2018-08-28

Osiedle Śliwkowe: Spokój w nowoczesnym wydaniu

Komfortowe osiedle powstaje w podszczecińskich Warzymicach. Tarasy na dachach, windy, estetyczna architektura – oto atuty najnowszej inwestycji szczecińskiej firmy Gryf Development.

»
Prezentacje 2018-08-22

Złóż wniosek. Miliony z RPO czekają.

Dofinansowanie dla firm z branży stoczniowej: jak je zdobyć?

»
Wszystkich rekordów: 335

Społeczność