Prezentacje

Prezentacje 2018-04-05

20 lat jak jeden dzień! Wielki jubileusz CSL

Podziękowania, gratulacje, wspomnienia, ale i snucie planów na przyszłość. Wszystko to we wspaniałej atmosferze, wśród klientów, przyjaciół, wspólników, pracowników oraz osób wspierających działalność CSL Internationale Spedition na przestrzeni ostatnich dwóch dekad.

Dwie dekady aktywnej działalności na szczecińskim, ale i szerzej zachodniopomorskim, a nawet europejskim rynku. Firma CSL Internationale Spedition świętowała swój jubileusz w odrestaurowanej kilka lat temu Starej Rzeźni na Łasztowni, która przez wiele osób nazywana jest symbolem sukcesu firmy i dowodem na wielkie zaangażowanie w budowanie nie tylko gospodarki, ale i tożsamości Szczecina.  - Jestem wzruszona, jestem przejęta, te 20 lat minęło jak jedna chwila! Jestem szczęśliwą osobą, bo w ten wspaniały moment odwiedziło mnie tyle bliskich mi osób, razem pracujemy, pracowaliśmy, zrealizowaliśmy wspólnie niejedno przedsięwzięcie biznesowe, ale przede wszystkim łączy nas to, że się lubimy. Jeżeli ktoś by mnie zapytał o to czym jest sukces to powiedziałabym, że sukcesem jest to, że tutaj ze mną i z nami Państwo dzisiaj jesteście – mówiła Laura Hołowacz, prezes  CSL Internationale Spedition.

Firma CSL Internationale Spedition zatrudnia obecnie blisko 60 osób i jest regionalnym liderem branży TSL. W skład firmy wchodzi dział spedycji morskiej, dział spedycji lądowej, agencja celna i od niedawna centrum kultury. Podczas przemówienia prezes Laura Hołowacz podkreśliła jak ważna jest rola pracowników w budowaniu sprawnie działającej firmy: - Mając taki wspaniały zespół dla którego ważny jest nasz system wartości, budujemy współpracę z klientami, to wyróżnia nas niesamowicie. Wyniki to nie tylko pieniądze, ale i nasze cele i działania byśmy wszyscy mieli możliwość rozwoju. Dziękuje moim pracownikom, bez których nie byłoby tego sukcesu.

W jubileuszu firmy CSL uczestniczyli udziałowcy firmy. Nie zabrakło także najważniejszych osób w mieście i w regionie. Obecny na miejscu był Prezydent Szczecina Piotr Krzystek czy Marszałek Województwa Olgierd Geblewicz. Prezes Laura Hołowacz podkreślała, że istotne dla niej było, by święto firmy CSL było świętem wszystkich klientów, pracowników oraz partnerów, stąd wspólne spotkanie, okazja do integracji, poznania się i snucia dalszych planów na przyszłość. Rok 2017 był dla firmy CSL Internationale Spedition rekordowy pod kątem ilości obsłużonych klientów. Na kolejne dekady życzymy więc następnych rekordów!
 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2018-04-05 07:12
Wszystkich rekordów: