Po godzinach

Po godzinach 2017-10-04

„Wodowanie” albumu o The Tall Ships Races

Premiera albumu fotografii z trzech edycji The Tall Ships Races połączona będzie z dyskusją o gospodarce morskiej i turystyce w kontekście wydarzeń takich jak finał regat, a także o rozwoju Szczecina przy każdej edycji imprezy.
 /fot.: Mat. Stara Rzeźnia / /fot.: Mat. Stara Rzeźnia /
Uroczyste „wodowanie” albumu już w piątek 6 października o godz. 17 w Starej Rzeźni. 
 
Jak informuje Michał Kaczmarek, rzecznik CKE Stara Rzeźnia, album wymyślili Laura Hołowacz i Tomasz Seidler, przedstawiciele CSL Internationale Spedition oraz Szczecińskiego Towarzystwa Fotograficznego. 
 
„Powstał przy zaangażowaniu STF, Starej Rzeźni oraz wielu pasjonatów i miłośników żeglarstwa” - wyjaśniają organizatorzy spotkania. Zapowiadają: „Po wodowaniu albumu planowana jest dyskusja na temat gospodarki morskiej i turystyki w kontekście wydarzeń takich jak TTSR. Zaproszenie otrzymali przedstawiciele wielu instytucji w tym prezydent Piotr Krzystek. Spotkanie poprowadzi prof. Aneta Zelek, rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu” 
 
Uczestnicy debaty mówić będą m. in. o tym, czy miasto zyskało na organizacji takiego wydarzenia?
 
- Wodowaniu albumu towarzyszyć będzie wystawa, którą w galerii w Starej Rzeźni będzie można oglądać do 21 października. Album po premierze będzie do nabycia w Kubryku Literackim – informuje Michał Kaczmarek.
 
 
 
 
Partner cyklu Po godzinach:

 

 
redzm
 
aktualizowano: 2017-10-04 16:14
Wszystkich rekordów:

Społeczność