Po godzinach

Po godzinach 2017-06-16

Wakacyjne turnusy dla dzieci w Starej Rzeźni

Trwają zapisy dzieci na półkolonie w CKE Stara Rzeźnia.  Pierwszy turnus to zajęcia plastyczno-artystyczne. Podczas drugiego odbędą się warsztaty z programowaniem i klockami Lego.

Kleksolandia zaczyna się już 3 lipca /fot.: Mat. Stara Rzeźnia / Kleksolandia zaczyna się już 3 lipca /fot.: Mat. Stara Rzeźnia /

Pierwszy tygodniowy turnus „Kleksolandia” rozpoczyna się już 3 lipca.

 - Będzie codzienna nauka śpiewania, zabawy z muzyką, taniec, zabawy przy pianinie, zabawy w języku angielskim, spacery, pyszne jedzonko i leniuchowanie w ogródku. Dzieci z pomocą animatora przygotują sobie stroje
do występu, który zwieńczy tygodniowy pobyt – mówi Monika Bielik z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Tydzień później rozpoczyna się kolejna tura warsztatów. Tym razem motywem głównym jest programowanie i Lego.

- Nasze warsztaty to tydzień pełen zabawy z klockami Lego® Education i nie tylko – tłumaczy Monika Bielik. - To także wspaniała podróż do świata fantazji, gdzie każdego dnia można przeżyć inną, niezapomnianą przygodę. W trakcie zajęć dzieci stworzą konstrukcje mechaniczne i uruchomią je z pomocą komputerów. Zajęcia odbywają się w ciągu pięciu dni tematycznych. Tworzą spójny cykl, w czasie którego dzieci zgłębiają tajniki mechaniki, robotyki i programowania. Zajęcia zostaną zakończone pokazem dla bliskich i rodzin dzieci.

Turnus poprowadzą animatorzy posiadających certyfikat Lego® Education i wykształcenie pedagogiczne.

- Dzieci podczas zajęć uczą się koncentracji, rozwijają zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną – opisuje warsztaty Monika Bielik.

Tygodniowy turnus kosztuje 450 zł. W cenie są zajęcia od godz.8 do 16 i posiłek przygotowany przez restaurację Starej Rzeźni.

Miejsce dla dziecka zarezerwować można mailowo pod adresem kubrykliteracki@csl.eu

 
Partner cyklu Po godzinach:

 

redata

aktualizowano: 2017-06-16 06:56
Wszystkich rekordów:

Społeczność