Po godzinach

Po godzinach 2017-11-08

Smolik i Kev Fox wracają z koncertem do Starej Rzeźni

Premierowe utwory z nowego albumu „Queen of hearts”, który  ukaże się niebawem, usłyszeć będzie można podczas koncertu Andrzeja Smolika i Keva Foxa w CKE Stara Rzeźnia.
 /fot.: Mat. CKE Stara Rzeźnia / /fot.: Mat. CKE Stara Rzeźnia /
Smolik i Kev Fox zagrają w Starej Rzeźni  10 listopada.
 
„Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego wokalisty, gitarzysty i kompozytora. Album SMOLIK // KEV FOX, obecnie już platynowy, to jedna z najlepiej ocenianych płyt roku, za który artyści odebrali FRYDERYKA 2016 w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel Run przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejne single to Mind The Bright Lights oraz Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka). W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii” - piszą organizatorzy koncertu. 
 
– Koncert Smolika i Keva Foxa to wielkie muzyczne święto na Łasztowni. Są to artyści wielkiej klasy i wielkiej wrażliwości. Połączenie muzycznej kreatywności Smolika, z bardzo nietypowymi interpretacjami Keva. Nie możemy doczekać się nowej płyty. Wydarzenie cieszy się powodzeniem. Wiele osób, które były na ich koncercie w marcu teraz chce wrócić do Starej Rzeźni, by koniecznie usłyszeć na żywo premierowe utwory – mówi Ewa Tracz z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. 
 
Bilety do nabycia w Kubryku Literackim.
 
 
 
 
 
Partner cyklu Po godzinach:

 

 
redzm

 

aktualizowano: 2017-11-08 11:44
Wszystkich rekordów:

Społeczność