Po godzinach

Po godzinach 2017-06-09

Saksofoniści w Starej Rzeźni.

Trwa kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Saksofonowego „Saxmania".  W sobotę 10 czerwca w ramach imprezy odbędzie się Koncert Rodzinny w Starej Rzeźni.
PrintScreen www.stararzeznia.szczecin.pl /fot.: Mat. Stara Rzeźnia / PrintScreen www.stararzeznia.szczecin.pl /fot.: Mat. Stara Rzeźnia /
Wystąpią: Federico Alba - saksofon, Grelowski – fortepian, Trio: Valentina Renesto – Dariusz Samól – Ewa Ruszała, ArtSax Duo (Ewa Ruszała – Dariusz Samól), a także uczestnicy warsztatów W programie m. in. C. A. Wirth, J. Worley i inni. 
 
Pomysłodawcą i dyrektorem Międzynarodowego Festiwalu Saksofonowego jest szczeciński saksofonista dr hab. Dariusz Samól. Impreza odbywa się od 2003 roku. Od 2008 r. organizowana jest co dwa lata. Tegoroczna edycja trwa od 7 czerwca. Muzycy koncertują w Starej Rzeźni, Akademii Sztuki i Klubie Słowianin. W ramach festiwalu odbywają się także wykłady, warsztaty i imprezy towarzyszące. 
 
Na sobotni Koncert Rodzinny o godz. 12 organizatorzy zapraszają do sali Iluzjon CKE Stara Rzeźnia przy ul. T. Wendy. Wstęp wolny.
 
 
Partner cyklu Po godzinach:

 

redata

aktualizowano: 2017-06-09 10:19
Wszystkich rekordów:

Społeczność