Po godzinach

Po godzinach 2018-04-06

Rockowy wieczór w Starej Rzeźni

Będzie akustycznie, ale będzie również mocno, rockowo, z charakterem – gościem Starej Rzeźni będzie żywa legenda rocka – Grzegorz Kupczyk. Koncert odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 19. Bilety są dostępne w Kubryku Literackim.

 /fot.: mat. CKE Stara Rzeźnia / /fot.: mat. CKE Stara Rzeźnia /

Grzegorz Kupczyk, wokalista grupy Turbo, związany także z zespołem Non Iron oraz założyciel CETI. Na koncie ma również liczne występy gościnne i mnóstwo koncertów w ramach projektów tworzonych na kilka muzycznych sezonów.

- W programie koncertu znajdą się największe hity z okresu całej działalności artystycznej Grzegorza a wiec m.in: Dorosłe dzieci, Smak ciszy, Jaki był ten dzień oraz Zwykły tramp. W czasie recitalu wykonywane są także własne interpretacje takich wykonawców jak Demis Russos, Whitesnake, Led Zeppelin, Deep Purple czy Emerson Lake and Palmer. Podczas występów Grzegorza Kupczyka panuje niezwykła atmosfera, klimat wykonań oraz sposób aranżacji piosenek jest wyjątkowy -  mówi Ewa Tracz z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. – Jest to kolejna gwiazda, którą zobaczymy w Starej Rzeźni, niebawem zaskoczymy Państwa kolejnymi dużymi nazwiskami i będzie to zarówno muzyka popularna jak i rock
Bilety na koncert są do kupienia w Kubryku Literackim w Starej Rzeźni.

Partner cyklu Po godzinach:

 

SG
aktualizowano: 2018-04-06 06:51
Wszystkich rekordów: