Po godzinach

Po godzinach 2017-08-10

Pełne atrakcji Dni Ulicy Zbożowej 2017

Trzecia edycja Dni Ulicy Zbożowej na Łasztowni już 19-20 sierpnia. Będą m. in. koncerty, atrakcje dla dzieci i kolejna próba bicia rekordu w liczbie dzwonków rowerowych wygrywających melodię.

 /fot.: Mat. Stara Rzeźnia / /fot.: Mat. Stara Rzeźnia /
To sztandarowa impreza CKE Stara Rzeźnia (przy ul. T. Wendy 14).
 
Spektakle i zabawa dla dzieci
 
19 sierpnia o godz. 13 rozpocznie się specjalny program dla dzieci. Będzie spektakl „Malinowe marzenia”, połączony z warsztatami muzycznymi i animacją zabaw. 
 
Także spektakl „Brzydal” na motywach Brzydkiego Kaczątka.
„To uwspółcześniona wersja popularnej bajki, dzięki której widzowie uwierzą w siebie, pomogą bohaterowi w jego zmaganiach i będą świetnie się bawić” - zapowiadają organizatorzy.
 
Od godz. 14 trwać będzie klaunada pod hasłem „Morska przygoda”. W programie m. in.: pokazy żonglerki, piosenki, marionetki, zabawa z bańkami w asyście marynarza na szczudłach. Na ok. godzinną zabawę z klaunami Tomim i Damianem organizatorzy przygotowują 100 litrów płynu do baniek mydlanych i urządzenia do puszczania baniek. 
 
Dla młodzieży „Eksplozja kolorów”
 
„Wielkim przebojem w ostatnich latach są imprezy, podczas których młodzi ludzie posypują się kolorowymi proszkami "holi". Podczas Dni Ulicy Zbożowej na Łasztowni czeka nas prawdziwa "Eksplozja kolorów"”  - zapowiada Michał Kaczmarek, rzecznik prasowy CKE Stara Rzeźnia. 
 
Zabawa przy największych przebojach muzyki tanecznej i rozrywkowej rozpocznie się o godz. 18 w niedzielę 20 sierpnia
 
Wstęp na wydarzenie jest wolny.
 
 
Kwiatowa parada
 
Wśród propozycji w niedzielę 20 sierpnia między innymi wielka kwiatowa parada przygotowana przez Monikę Dłużyk – Marciniak i kwiaciarnię „Pod żółtą różą” (godz. 12). W programie przygotowywanie kwiatowego eliksiru, warsztaty florystyczne, zdobienie kwiatami słomkowych kapeluszy czy przygotowanie specjalnej bramy kwiatowej.
 
Rowerowe dzwonki biją rekord
 
Tradycyjnie już podczas „Dni Ulicy Zbożowej” odbędzie się kolejna próba bicia rekordu Polski w wygrywaniu melodii (tym razem Intermezza) na dzwonki rowerowe.
 
Więcej o imprezach w ramach Dni Ulicy Zbożowej na: http://stararzeznia.szczecin.pl/
 
 
 
 
Partner cyklu Po godzinach:

 

 
redzm
 
 
aktualizowano: 2017-08-10 18:34
Wszystkich rekordów:

Społeczność