Po godzinach

Po godzinach 2018-04-19

Morskie i charytatywne granie 21 i 23 kwietnia

Najbliższe wydarzenia w CKE Stara rzeźnia

 /fot.: mat. CKE Stara Rzeźnia / /fot.: mat. CKE Stara Rzeźnia /

Muzyczne rozpoczęcie sezonu żeglarskiego

Data: 21.04.2018
Godzina: 18:00
Bilety: wstęp wolny
Informacje: http://stararzeznia.szczecin.pl/2018-03-21-feel-good-pokazy-filmow-pozytywnych-czlowiek/

To już tradycja, że na początek sezonu żeglarskiego w Starej Rzeźni odbywa się koncert znanej kapeli, która ma w repertuarze muzykę szantową oraz słynne pieśni kubryku.

Kogo zobaczymy na scenie?

Ryczące Dwudziestki - Prawdziwa legenda wśród polskich zespołów szantowych, mnóstwo pieśni, albumów oraz niezliczona ilość koncertów na najważniejszych szantowych festiwalach na świecie. Zespół wypracował nowy styl śpiewania szant, preferując głównie wykonania czysto wokalne z tradycyjnym dla szant rozdziałem partii wokalnych na poszczególne barwy głosu. Mają na koncie nagranie 12 płyt oraz m.in. współpracę z Markiem Szurawskim, liderem zespołu Stare Dzwony oraz olsztyńskim zespołem Shannon grającym muzykę celtycką.

The Nierobbers - grupa zrodzona naturalnie podczas wspólnych męskich rejsów kilku kolegów. Poruszają się w klimacie pieśni kubryku, ale również poezji śpiewanej, jak i własnej skromnej twórczości. O ich artystycznym potencjale i sławie świadczy fakt, że od początku roku mają zaplanowanych kilkadziesiąt koncertów, w tym na większości najważniejszych wydarzeń o charakterze żeglarskim. W sezonie usłyszymy ich m.in. w Trzebieży, Świnoujściu czy Krynicy Morskiej.

Charytatywny koncert dla Aleksa

Data: 23.04.2018
Godzina: 18:00
Bilety: wstęp wolny
Informacje: http://stararzeznia.szczecin.pl/2018-03-21-feel-good-pokazy-filmow-pozytywnych-czlowiek/

Stowarzyszenie PROGRESSUM z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia zapraszają na wyjątkowy charytatywny koncert.  Aleks ma 14 lat, przeszedł amputację nogi i kilka cykli chemioterapii, to ogromne obciążenie dla tak małego chłopca. Teraz marzy o protezie nogi by móc jeszcze wrócić do sportu. Drodzy Państwo, pomóżmy w tym – apeluje Monika Dyker – Woźniak ze Stowarzyszenia Progressum. Specjalnie dla Aleksa zagra: Darek Zeto z Zespołem oraz uwielbiana przez mieszkańców naszego miasta formacja Tea Time Boogie. Koncert odbędzie się w poniedziałek, 23 kwietnia o godzinie 18.00 w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Partner cyklu Po godzinach:

 

aktualizowano: 2018-04-19 07:10
Wszystkich rekordów: