Po godzinach

Po godzinach 2017-11-22

Limboski w Starej Rzeźni

Limboski zagra w CKE Stara Rzeźnia już 1 grudnia. Zespół będzie promować swój nowy album "W trawie. I inne jeszcze młode".
Limboski /fot.: Mat. CKE Stara Rzeźnia / Limboski /fot.: Mat. CKE Stara Rzeźnia /
Limboski to artystyczne pseudo Michała Augustyniaka (gitary, chropowaty, niski wokal, autorstwo piosenek), a zarazem nazwa zespołu, który tworzy przez lata w różnych konfiguracjach. Teraz z Dominikiem Bieńczyckim (gitara basowa, skrzypce), Jackiem Cichockim  (instrumenty klawiszowe) i Jakubem Rutkowskim – perkusja. I właśnie w tym składzie wystąpią w Szczecinie.
 
Limboski to blues, folk, poetycka ballada.  Ma na koncie kilka płyt wydanych przez niezależne wytwórnie. Np. w 2010 roku - "Cafe Brumba" z knajpowymi balladami, którą promował utwór "Piosenka dla mężatki". 
 
"Tribute to Georgie Buck", dał mu nominację do Fryderyków 2012 w kategorii „Płyta roku - blues”. 
 
W telewizyjnym show Polsatu "Must be the music"  wykonanie utworu "Czarny Otello" zapewniło im miejsce w półfinale. A jurorzy porównywali ich do „Raz, dwa, trzy” i  Adama Nowaka.
 
W 2016 roku ukazał się ich album „One Man Madness” . A w październiku 2016 r. premierę miała najnowsza płyta "W trawie. I inne jeszcze młode", na której zebrali najważniejsze piosenki ostatnich lat. M. in. tytułową „W trawie” dobrze znaną np. słuchaczom radiowej Trójki.
 
 
Limboski w CKE Stara Rzeźnia - 1 grudnia o godzinie 20. Bilety na koncert do nabycia w Kubryku Literackim w Starej Rzeźni przy ul. T. Wendy 14 na Łasztowni. 
 
 
 
 
 
Partner cyklu Po godzinach:

 

 
 
ata
aktualizowano: 2017-11-22 19:52
Wszystkich rekordów:

Społeczność