Po godzinach

Po godzinach 2017-12-08

Kraków Street Band w Starej Rzeźni

Kraków Street Band wraca do Szczecina by zagrać swój kolejny koncert w Starej Rzeźni. W programie m. in. premierowe utwory, które znajdą się na ich nagrywanym właśnie nowym albumie.
 /fot.: Mat. CKE Stara Rzeźnia / /fot.: Mat. CKE Stara Rzeźnia /
- Kraków Street Band to formacja, która powoli staje się nową muzyczną wizytówką miasta dla przybyszy z kraju oraz zagranicy. Dziewięciu profesjonalnych muzyków, na co dzień grających w różnych zespołach i projektach, zbiera się w słoneczne dni by występować na Krakowskim Rynku. Każdy występ momentalnie ściąga tłum widzów zbierający się wokół radosnej grupy – mówi o zespole Ewa Tracz, menadżer Starej Rzeźni. – To będzie kolejna wizyta zespołu w Starej Rzeźni i z każdym kolejnym spotkaniem widzimy poszerzające się grono wielbicieli tej muzyki. To prawdziwa sympatia wynikająca z poznania repertuaru i muzyki zespołu . 
 
W pierwszej połowie 2014 roku zespół błyskawicznie zdobył popularność w całym kraju – najpierw kampania crowdfundingowa, by sfinansować debiutancki albumu, zakończyła się zdobyciem 170 proc. planowanej kwoty. Następnie zespół dostał się do finału Must Be The Music, programu muzycznego oglądanego przez miliony telewidzów. Cieszył się doskonałymi opiniami jury na każdym etapie. Tegoroczna jesień to występ w reality show „Mam talent” – odcinek z udziałem krakowskiej grupy oglądały ponad 3 mln osób! 
 
Kraków Street Band ruszył w klubową trasę koncertową, a bilety wyprzedają się w ekspresowym tempie.
 
10 grudnia grupa zagra koncert w Starej Rzeźni. Bilety do nabycia w Kubryku Literackim.
 
 
 
 
 
 
 
Partner cyklu Po godzinach:

 

 
 
 
redzm     
 
aktualizowano: 2017-12-08 07:14
Wszystkich rekordów: