Po godzinach

Po godzinach 2018-02-22

Koncert charytatywny dla Sylwii

Zespół Jackpot będzie gwiazdą koncertu charytatywnego „Z nadzieją w przyszłość” na rzecz 38-letniej szczecinianki, zmagającej się z chorobą nowotworową.
 /fot.: Mat. Stara Rzeźnia / /fot.: Mat. Stara Rzeźnia /
38-letnia pani Sylwia od ponad dwóch lat walczy z nowotworem. Musi przyjmować bardzo drogi lek (miesięczna kuracja to koszt ok. 20 tys. zł). Rodzinie i przyjaciołom udało się dotąd zebrać na dwie dawki. To za mało. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na pomoc dla pani Sylwii.
 
„Leczona jestem paliatywnie, ma to przedłużyć mi życie i poprawić jego komfort. Nie mam szans na wyleczenie. Muszę przyjmować bardzo dużo leków, a część z nich niestety nie jest refundowana. Chciałabym Państwa prosić o pomoc, abym nie musiała rezygnować z leczenia. Chciałabym móc żyć, aby patrzeć jak moje dzieci dorastają. Bez Państwa pomocy będzie to niemożliwe. Ze względu na ból jaki odczuwam w związku z chorobą nie mogę podjąć pracy. Jeśli los mój i mojej rodziny nie jest Państwu obojętny, jeśli chcielibyście nam pomóc byłabym bardzo wdzięczna” - pisze pani Sylwia, mama dwójki dzieci. 
 
Koncert organizują Stowarzyszenie Progressum oraz Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Rozpocznie się w niedzielę 25 lutego o godz. 16 w CKE Stara Rzeźnia na Łasztowni.
 
- Obecny stan Sylwii jest bardzo poważny. Nie mamy zbyt wiele czasu żeby wdrożyć leczenie ostatniej szansy. Mogę jedynie prosić Państwa o pomoc i wsparcie – apeluje Monika Dyker – Woźniak, prezeska Progressum. 
 
Więcej informacji uzyskać można na na Facebooku  na profilu Zostań Aniołem Sylwii. 
 
 

 

 
 
 
Partner cyklu Po godzinach:

 

redzm
 
 
aktualizowano: 2018-02-22 12:37
Wszystkich rekordów: