Po godzinach

Po godzinach 2017-12-04

Kolędowanie z Grażyną Łobaszewską

Grażyna Łobaszewska powraca do CKR Stara Rzeźnia, by zaśpiewać najpiękniejsze polskie piosenki świąteczne, kolędy i pastorałki. Można będzie także usłyszeć największe przeboje artystki oraz piosenki z jej ostatniego albumu.
Grażyna Łobaszewska /fot.: Mat. CKE Stara Rzeźnia / Grażyna Łobaszewska /fot.: Mat. CKE Stara Rzeźnia /
„Brzydcy”, „Tyle tego masz”, „Gdybyś” czy „Czas nas uczy pogody” to jedne z największych przebojów Grażyny Łobaszewskiej.  Tym razem artystka wprowadzi szczecinian  w świąteczny klimat.
 
- Zapraszamy na niebanalny, świąteczny koncert, którego bohaterką będzie Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore. Artystka wykonuje muzykę dla ludzi wrażliwych i z wyrobionym gustem, nie dając się zaszufladkować w jednej stylistyce i czerpiąc inspiracje z soulu, jazzu i rocka. W Starej Rzeźni wokalistka zaśpiewa piosenki ze swojego ostatniego albumu "Sklejam się", będącego efektem współpracy z muzykami Ajagore i wieloma wybitnymi autorami tekstów. Ze względu na wyjątkowy charakter koncertu, artystka wykona także utwory z płyty pt. "Kolędy". Przed nami więc ciekawe muzyczne połączenie. – mówi Ewa Tracz z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. - Pozostaje mieć nadzieje, że znajdziecie Państwo czas na muzyczną podróż razem z jedną z najwybitniejszych artystek polskiej sceny muzycznej. 
 
Koncert odbędzie się 19 grudnia o godz. 19.  Bilety już są do nabycia w Kubryku Literackim. 
 
 
 
 
 
 
 
Partner cyklu Po godzinach:

 

 
 
 
redzm     
aktualizowano: 2017-12-04 05:13
Wszystkich rekordów: