Po godzinach

Po godzinach 2018-02-13

Jazz na walentynki. Koncert na Łasztowni

Będzie jazzowo i międzynarodowo – zapowiadają organizatorzy walentynkowego koncertu Philippe Lemm Trio w CKE Stara Rzeźnia.

 /fot.: Mat.CKE Stara Rzeźnia / /fot.: Mat.CKE Stara Rzeźnia /

„Kameralnie, romantycznie, przy dźwiękach pięknej muzyki – takie mogą być walentynki jeżeli postanowicie je spędzić na Łasztowni. Stara Rzeźnia ja co roku przygotowała koncert walentynkowy” - zapraszają organizatorzy. - „Philippe Lemm Trio, czyli Angelo di Loreto – fortepian, Jeff Koch – kontrabas, gitara basowa, Philippe Lemm – perkusja, stale udowadnia, że ​​jest dzisiaj jednym z najbardziej ekscytujących i elektryzujących jazzowych zespołów na muzycznej scenie. Lider, perkusista z Niderlandów Philippe Lemm, spotkał się w Nowym Jorku w 2011 roku z tamtejszymi muzykami i po jednej sesji zrozumieli, że łączy ich niezaprzeczalna chemia, którą trzeba podzielić się ze światem. Zespół trzech muzyków, wyjątkowych instrumentalistów, redefiniuje standardy jazzowe w sposób, który przeciwstawia się gatunkowi i jest w stanie przemówić do każdego współczesnego słuchacza. Grupa czerpie ze zrozumienia muzycznych tendencji do tworzenia pasjonujących muzycznych dźwięków, od tradycyjnego jazzu po progresywny rock czy inspirowaną klasyką muzykę”.

 
 
Ich pojawienie się w telewizyjnym programie holenderskim Vrije Geluiden doprowadziło do wyprzedania koncertów w całej Holandii, Belgii i Niemczech w pierwszej połowie ich europejskiej trasy koncertowej. 
 
Walentynkowy koncert Philippe Lemm Trio. 14 lutego o godzinie 19.00 w Starej Rzeźni.
 
Bilety dostępne są w Kubryku Literackim.
 
 
 
 

 

 
 
 
Partner cyklu Po godzinach:

 

redzm
 
aktualizowano: 2018-02-13 09:16
Wszystkich rekordów: