Po godzinach

Po godzinach 2018-01-19

Jak dbasz o siebie? Warsztaty w Starej Rzeźni

„Człowieka portret własny – studium własnych wartości” - to temat spotkania z Małgorzatą Krawczak, coachem i trenerem. Warsztat odbędzie się 23 stycznia w CKE Stara Rzeźnia.
Małgorzata Krawczak  /fot.: Mat. CKE Stara Rzeźnia / Małgorzata Krawczak /fot.: Mat. CKE Stara Rzeźnia /
Małgorzata Krawczak jest coachem, mentorem, certyfikowanym trenerem Points Of You, terapeutą EEG-biofeedback I i II stopnia.
 
Jak zapowiada, spotkanie w Starej Rzeźni będzie to „głęboki warsztat coachingowy skłaniający do refleksji nad sensem własnego życia, nad relacjami, które budujemy z innymi, nad szczerością wobec siebie i nad ufnością wobec tego, kim jesteśmy i co robimy, który można zamknąć w kilku mocnych pytaniach: Jak dbasz o siebie i o swój komfort psychiczny? Ile robisz dla siebie, bo chcesz, a ile robisz dla siebie, bo musisz? Jak to, jak reagujesz na to, co się dzieje dookoła, wpływa na Twoje samopoczucie? Jak możesz to zmienić? Co robimy, gdy inni chcą nas zmienić?”
 
- Świat, w którym żyjemy jest zauważalny, namacalny i stwarza wiele sytuacji często problematycznych i niezrozumiałych. To, co nas otacza, czyli miejsce, w którym mieszkamy, nasi najbliżsi, nasi znajomi, nasza praca, często nas przytłacza i odbiera energię do działania. Doszukujemy się wtedy powodów takiego stanu rzeczy, obwiniamy innych, czasem siebie. Nie zmienia to nic poza poziomem naszej frustracji. Jest jeszcze drugi świat, w którym żyjemy – często niezauważany, ignorowany, nienależycie traktowany – a to przecież my sami, nasze JA. To nasze ciało, nasze myśli, nasze reakcje na to, co dookoła. To, co się dzieje dookoła nas jest odbiciem tego, co w nas. Jest to odbicie w krzywym zwierciadle, zniekształcone naszymi przekonaniami, lękami i myślami, czyli wszystkim tym, co nienamacalne – zapowiada swój warsztat coach Małgorzata Krawczak.  - Funkcjonowanie w rodzinie, gronie znajomych, w szkole czy w pracy bywa nawet koszmarem, gdy pomijamy siebie i staje się tzw. rajem na ziemi, gdy zauważymy i zaopiekujemy się sobą. Zaopiekować się sobą to znaczy przejąć odpowiedzialność za swoje życie i odciąć się od szukania winnych wszelkich własnych niepowodzeń, zarówno prywatnych, jak i zawodowych – dodaje trenerka.
 
Spotkanie rozpocznie się 23 stycznia o godzinie 18. Wstęp bezpłatny. 
 
 
 
 
 
 
 
Partner cyklu Po godzinach:

 

redzm
 
aktualizowano: 2018-01-19 07:02
Wszystkich rekordów: