Po godzinach

Po godzinach 2017-12-13

FEEL GOOD: „Kedi, sekretne życie kotów”

„Kedi, sekretne życie kotów” to kolejny film, który zobaczyć będzie można w CKE Stara Rzeźnia w cyklu FEEL GOOD - Pokazy Filmów Pozytywnych.
 /fot.: Mat. CKE Stara Rzeźnia / /fot.: Mat. CKE Stara Rzeźnia /
Seans już w środę 13 grudnia w Sali Iluzjon w Starej Rzeźni. Start o godzinie 18. 
 
„Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Żyją na styku dwóch światów – dzikiego i cywilizowanego: nie mają swoich właścicieli, ale każdego dnia towarzyszą mieszkańcom w chwilach smutku i radości. Bywają drapieżne, uparte, zdeterminowane, ale też wdzięczne, radosne i wierne. A tak naprawdę są najważniejszymi mieszkańcami Stambułu – ukrytym skarbem miasta, niestrudzonymi towarzyszami i nieoczywistym lustrem, w którym każdy może się przejrzeć. Wystarczy spojrzeć na świat z ich perspektywy. Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe indywidualności, które są naszymi przewodnikami po filmowym Stambule. Oglądamy z bliska ich codziennie przygody, długie wędrówki i spotkania z mieszkańcami. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem. Poznajcie ich sekretne życie” - opisują film organizatorzy pokazu.
 
Cykl FEEL GOOD - Pokazy Filmów Pozytywnych organizuje Stowarzyszenie In tractu.
 
Bilety (10 zł) można kupić za pośrednictwem serwisu bilety.fm oraz przed seansem w Kubryku Literackimk w CKE Stara Rzeźnia przy ul. T. Wendy 14 na Łasztowni.
 
 
 
 
 
 
 
Partner cyklu Po godzinach:

 

 
 
 
redzm     

 

aktualizowano: 2017-12-13 05:21
Wszystkich rekordów: