Po godzinach

RSS
Po godzinach 2018-01-31

Nowa wystawa w Galerii Szczecińskiej

Najnowsze prace szczecińskiego artysty Romualda Górczewskiego zobaczyć będzie można w CKE Stara Rzeźnia.
»
Po godzinach 2018-01-23

Mistrz akordeonu w Starej Rzeźni

Yegor Zabelov w swoich utworach łączy piękno klasycznego akordeonu z rockowymi aranżacjami. Koncertuje w całej Europie jako solista, ale także w większych projektach muzycznych. W Szczecinie wystąpi w CKE Stara Rzeźnia.
 
»
Po godzinach 2018-01-19

Jak dbasz o siebie? Warsztaty w Starej Rzeźni

„Człowieka portret własny – studium własnych wartości” - to temat spotkania z Małgorzatą Krawczak, coachem i trenerem. Warsztat odbędzie się 23 stycznia w CKE Stara Rzeźnia.
»
Po godzinach 2018-01-17

Spotkanie z autorami książki o podziemiach Szczecina

Ukazała się druga część książki „Podziemny Szczecin”. Spotkanie z autorami Izabelą Rosą-Grygorowicz, Andrzejem Kraśnickim jr oraz Michałem Rembasem organizuje CKE Stara Rzeźnia.
»
Po godzinach 2017-12-29

Styczniowe swingowanie w Starej Rzeźni

Największe przeboje z repertuaru Franka Sinatry i koncert w niezwykłym, amerykańskim klimacie. Wokalista Jarek Wist i towarzyszący mu muzycy zespołu instrumentalnego wystąpią z programem „Swinging with Sinatra”.
»
Po godzinach 2017-11-16

Wielkie żagle raz jeszcze... Album „The Tall Ships Races”

To kolejny album z tych, przy oglądaniu których traci się rachubę czasu i szepcze: „chwilo trwaj”. Albumów o żaglowcach widziałam tak dużo, w domu mam ich sporą  kolekcję, że już  żaden nie powinien mnie aż tak zachwycać, tak zdumiewać. A jednak…
 
»
Po godzinach 2017-12-04

Kolędowanie z Grażyną Łobaszewską

Grażyna Łobaszewska powraca do CKR Stara Rzeźnia, by zaśpiewać najpiękniejsze polskie piosenki świąteczne, kolędy i pastorałki. Można będzie także usłyszeć największe przeboje artystki oraz piosenki z jej ostatniego albumu.
»
Po godzinach 2017-12-15

Koncert „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”

Będą m. in. piosenki Eugeniusza Bodo, Hanki Ordonówny, Adolfa Dymszy czy Mieczysława Fogga. Duet Jackpot wspólnie z Floating Orchestra zaprezentują się w premierowym repertuarze. Gościnnie wystąpi Daniel Basiński.
»
Po godzinach 2017-12-13

FEEL GOOD: „Kedi, sekretne życie kotów”

„Kedi, sekretne życie kotów” to kolejny film, który zobaczyć będzie można w CKE Stara Rzeźnia w cyklu FEEL GOOD - Pokazy Filmów Pozytywnych.
»
Po godzinach 2017-12-08

Jarmark ozdób świątecznych na Łasztowni

Rękodzieło o tematyce świątecznej: stroiki, bombki, świeczki i wiele innych ozdób, kupić będzie można podczas niedzielnego jarmarku w CKE Stara Rzeźnia.

»
Wszystkich rekordów: 655

Społeczność