Po godzinach

RSS
Po godzinach 2017-12-01

Gwiazdka nad Łasztownią

Będą koncerty, kiermasze, warsztaty świąteczne dla dzieci. Także kolędowanie. Znani szczecinianie będą czytać bajki. W niedzielę 3 grudnia CKE Stara Rzeźnia i Stowarzyszenie Progressum zapraszają na mikołajkowe świętowanie.
»
Po godzinach 2017-11-30

Spotkanie z Aleksandrem Dobą

„Doba na Oceanie. Jak przepłynąć Atlantyk kajakiem?” to książka o wyprawach słynnego polskiego kajakarza. Z jej bohaterem Aleksandrem Dobą spotkać się można 3 grudnia w CKE Stara Rzeźnia.
»
Po godzinach 2017-11-27

Roman Czejarek opowie o swojej najnowszej książce

"Sekrety Pomorza Zachodniego" to najnowsza książka Romana Czejarka. Autor promował ją będzie w Szczecinie na spotkaniu 2 grudnia w CKE Stara Rzeźnia.
»
Po godzinach 2017-11-22

Limboski w Starej Rzeźni

Limboski zagra w CKE Stara Rzeźnia już 1 grudnia. Zespół będzie promować swój nowy album "W trawie. I inne jeszcze młode".
»
Po godzinach 2017-11-13

Feel Good Festiwal. Filmy na poprawę humoru

Co miesiąc w Starej Rzeźni odbywać się będą projekcje filmów, które mają poprawić widzom humor. To kontynuacja świetnie przyjętego „Feel Good Festiwal”. 
 
»
Po godzinach 2017-11-06

Bogaty program „Niepodległość na maszt!” Koncerty, opowieści, inscenizacje

Z okazji Święta Niepodległości Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia przez trzy dni organizuje wydarzenia pod hasłem „Niepodległość na maszt!”. W programie m. in. projekt artystyczny PUSZ z gościnnym udziałem Stanisława Soyki.
»
Po godzinach 2017-11-08

Smolik i Kev Fox wracają z koncertem do Starej Rzeźni

Premierowe utwory z nowego albumu „Queen of hearts”, który  ukaże się niebawem, usłyszeć będzie można podczas koncertu Andrzeja Smolika i Keva Foxa w CKE Stara Rzeźnia.
»
Po godzinach 2017-11-08

Spotkanie z Michałem Rembasem, autorem albumu o Cmentarzu Centralnym

"Cmentarz w szczególe. Pomniki, symbole, detale Cmentarza Centralnego w Szczecinie" – to najnowsza książka Michała Rembasa, szczecińskiego historyka, dziennikarza i przewodnika turystycznego. Z autorem spotkać się można w CKE Stara Rzeźnia.
»
Po godzinach 2017-11-02

Weekend z „Gwiezdnymi Wojnami” w Starej Rzeźni

Wystawa połączona z warsztatami dla dzieci, projekcjami filmów i innymi atrakcjami dla fanów gwiezdnej sagi Star Wars od piątku 3 listopada do niedzieli w CKE Stara Rzeźnia.

»
Po godzinach 2017-10-23

Koncert kameralny Sedinum Chamber Orchestra

Termin wybrany został nieprzypadkowo. Bo koncert „Kontemplacje” poświęcony jest pamięci ludzi bliskich naszym sercom – wyjaśniają organizatorzy. 31 października w CKE Stara Rzeźnia zespół Sedinum Chamber Orchestra zaprezentuje m. in. utwory muzyki klasycznej.

»
Wszystkich rekordów: 644

Kalendarz

3
Marzec Sobota
10:00 - 18:00

Targi Home Arena, Netto Arena Szczecin

czytaj więcej »
9
Marzec Piątek
10:00

TARGI BEAUTY TRENDS, MTS Szczecin

czytaj więcej »

Społeczność