Po godzinach

RSS
Po godzinach 2018-01-17

Spotkanie z autorami książki o podziemiach Szczecina

Ukazała się druga część książki „Podziemny Szczecin”. Spotkanie z autorami Izabelą Rosą-Grygorowicz, Andrzejem Kraśnickim jr oraz Michałem Rembasem organizuje CKE Stara Rzeźnia.
»
Po godzinach 2017-12-29

Styczniowe swingowanie w Starej Rzeźni

Największe przeboje z repertuaru Franka Sinatry i koncert w niezwykłym, amerykańskim klimacie. Wokalista Jarek Wist i towarzyszący mu muzycy zespołu instrumentalnego wystąpią z programem „Swinging with Sinatra”.
»
Po godzinach 2017-11-16

Wielkie żagle raz jeszcze... Album „The Tall Ships Races”

To kolejny album z tych, przy oglądaniu których traci się rachubę czasu i szepcze: „chwilo trwaj”. Albumów o żaglowcach widziałam tak dużo, w domu mam ich sporą  kolekcję, że już  żaden nie powinien mnie aż tak zachwycać, tak zdumiewać. A jednak…
 
»
Po godzinach 2017-12-04

Kolędowanie z Grażyną Łobaszewską

Grażyna Łobaszewska powraca do CKR Stara Rzeźnia, by zaśpiewać najpiękniejsze polskie piosenki świąteczne, kolędy i pastorałki. Można będzie także usłyszeć największe przeboje artystki oraz piosenki z jej ostatniego albumu.
»
Po godzinach 2017-12-15

Koncert „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”

Będą m. in. piosenki Eugeniusza Bodo, Hanki Ordonówny, Adolfa Dymszy czy Mieczysława Fogga. Duet Jackpot wspólnie z Floating Orchestra zaprezentują się w premierowym repertuarze. Gościnnie wystąpi Daniel Basiński.
»
Po godzinach 2017-12-13

FEEL GOOD: „Kedi, sekretne życie kotów”

„Kedi, sekretne życie kotów” to kolejny film, który zobaczyć będzie można w CKE Stara Rzeźnia w cyklu FEEL GOOD - Pokazy Filmów Pozytywnych.
»
Po godzinach 2017-12-08

Jarmark ozdób świątecznych na Łasztowni

Rękodzieło o tematyce świątecznej: stroiki, bombki, świeczki i wiele innych ozdób, kupić będzie można podczas niedzielnego jarmarku w CKE Stara Rzeźnia.

»
Po godzinach 2017-12-08

Kraków Street Band w Starej Rzeźni

Kraków Street Band wraca do Szczecina by zagrać swój kolejny koncert w Starej Rzeźni. W programie m. in. premierowe utwory, które znajdą się na ich nagrywanym właśnie nowym albumie.
»
Po godzinach 2017-12-01

Gwiazdka nad Łasztownią

Będą koncerty, kiermasze, warsztaty świąteczne dla dzieci. Także kolędowanie. Znani szczecinianie będą czytać bajki. W niedzielę 3 grudnia CKE Stara Rzeźnia i Stowarzyszenie Progressum zapraszają na mikołajkowe świętowanie.
»
Po godzinach 2017-11-30

Spotkanie z Aleksandrem Dobą

„Doba na Oceanie. Jak przepłynąć Atlantyk kajakiem?” to książka o wyprawach słynnego polskiego kajakarza. Z jej bohaterem Aleksandrem Dobą spotkać się można 3 grudnia w CKE Stara Rzeźnia.
»
Wszystkich rekordów: 652

Społeczność