Informacje

Informacje 2018-11-14

Znajdź pracownika na ZUT

Targi Pracy Kariera 2018 odbędą się 27 listopada na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przy al. Piastów 42. Są jeszcze wolne miejsca dla firm które chcą tam zaprezentować swoje oferty pracy.

Targi Pracy Kariera co roku odwiedzają studenci i absolwenci Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. /fot.: mat. Biura Karier ZUT / Targi Pracy Kariera co roku odwiedzają studenci i absolwenci Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. /fot.: mat. Biura Karier ZUT /

Dotychczas udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 50 firm i organizacji, w tym znane przedsiębiorstwa z sektora IT, produkcji i budownictwa z Pomorza Zachodniego.

- Wystawcy będą mieli okazję spotkać się z poszukującymi praktyki, stażu lub zatrudnienia studentami i absolwentami wszystkich dziesięciu wydziałów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie – mówi Hanna Zielińska z Biura Karier ZUT.

Z kolei studenci wezmą udział w warsztatach z autoprezentacji i budowania nawyków oraz dadza się poznac pracownikom firm rekrutacyjnych, które będą mieć stoisko na targach.

Szczecinbiznes.pl jest patronem medialnym Targów Pracy Kariera 2018.

SG

Tematy: ZUT (45) | Targi Pracy (7) |
aktualizowano: 2018-12-13 21:43
Wszystkich rekordów: