Informacje

Informacje 2019-11-09

Uwaga deweloperzy, branżo budowlana i pośrednicy nieruchomości!

Pierwsze śniadanie branżowe skierowane właśnie do was organizuje 28 listopada Klaster IT. Warto zgłosić się już teraz.

 /fot.: Brooke Lark on Unsplash / /fot.: Brooke Lark on Unsplash /

Spotkanie odbędzie się 28.11 o godzinie 9.00 w Technoparku Pomerania, w bud. F2 przy ulicy Cyfrowej 4. Uczestnicy będą mieli możliwość skonsultowania swoich aktualnych problemów i potrzeb w zakresie rozwiązań technologicznych w prowadzonej działalności z ekspertami z zakresu IT. Rozmowy toczyć się będą w miłej, śniadaniowej atmosferze.

Spotkanie zostało zorganizowane, aby wspólnie z naszymi ekspertami od nowych technologii porozmawiać o potrzebach branży deweloperskiej i rynku nieruchomości.

Tematy, które zostaną poruszone podczas spotkania to między innymi:

  • elektroniczne podpisywanie umów pomiędzy deweloperem, a użytkownikiem końcowym - o tym, jak technologia pozwala dziś zaoszczędzić czas Państwa klientów,
  • digitalizacja organizacji - jak pozbyć się papierów i automatyzować coraz więcej procesów wewnątrz firmy budowlanej/agencji nieruchomości,
  • automatyzacja pracy z podwykonawcami - system klasy ERP dostosowany specjalnie do potrzeb branży budowlanej,
  • inteligentny dom, sieć LAN i WLAN - jak dobrze zaprojektować rozwiązania technologiczne dla swoich klientów,
  • inne tematy, które są ważne dla rozwoju rynku usług deweloperskich oraz rynku nieruchomości (organizatorzy są otwarci na propozycje branży).


Lista tematów nie jest zamknięta. Klaster IT znajdzie odpowiednią firmę IT, która podczas spotkania odpowie na pytania uczestników, którzy wcześniej zgłoszą problemy, z którymi się borykają, a które nie zostały wymienione.

Klaster IT jest stowarzyszeniem niemal 80 firm technologicznych działających w regionie Pomorza Zachodniego. Organizacja zrzesza najlepszych ekspertów w dziedzinie technologii i automatyzacji procesów biznesowych. Klaster IT organizuje spotkania branżowe w formie śniadań klastrowych, na których rozmawia o aktualnych potrzebach biznesowych w kontekście rozwiązań IT.

Udział w w śniadaniu w dniu 28 listopada należy potwierdzić najpóźniej do dnia 22 listopada na adres: biuro@klaster.it

SG

aktualizowano: 2019-11-20 16:54
Wszystkich rekordów:

Społeczność