Informacje

Informacje 2017-12-21

Trwa konkurs Perły Biznesu 2017. Kto zasłużył na wyróżnienie?

Trwa czternasta edycja konkursu gospodarczego  „Perły Biznesu”, organizowanego przez redakcję Świata Biznesu. Napływaja już zgłoszenia kandydatów do rywalizacji w obu kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze 2017 i Osobowość Biznesu 2017.
Statuetki Pereł Biznesu /fot.: SG / Statuetki Pereł Biznesu /fot.: SG /
Jak zgłaszać kandydatów? 
 
Do konkursu Perły Biznesu w kategorii Wydarzenie Gospodarcze mogą być zgłaszane wydarzenia, zjawiska, trendy gospodarcze, które pojawiły się na terenie Pomorza Zachodniego w roku 2017. Regulamin konkursu preferuje zjawiska gospodarcze, które charakteryzują się nowoczesnością i oryginalnością, których efektem jest ekspansja rynkowa, innowacje, rozwój inwestycyjny lub zwiększenie liczby miejsc pracy. Nagrody otrzyma organizacja gospodarcza lub instytucja
będąca egzemplifikacją powyższych wyróżników. Z kolei do konkursu Perły Biznesu w kategorii Osobowość Biznesu mogą być zgłaszane osoby, które w 2017 roku wyróżniły się nieszablonowym, innowacyjnym podejściem przy realizacji projektów związanych z gospodarką i działalnością publiczną.
 
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dokonanie zgłoszenia według wzoru formularza, który znajduje się na stronie internetowej „Świata Biznesu” wraz z pisemnym uzasadnieniem. Zgłoszenia pocztą elektroniczną, faksem lub pocztą tradycyjną przyjmuje redakcja „Świata Biznesu”, 71-004 Szczecin, ul. Cukrowa 45-5, tel.: 601 335 804, 601 705 299; fax 91 885 48 03; e-mail: redakcja@swiatbiznesu.com w terminie do 29 grudnia 2017 r.
 
Kiedy rozstrzygnięcie? 
 
Oceny kandydatur zgłoszonych do konkursu dokona Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele świata nauki: ekonomiści i inżynierowie oraz szczecińscy publicyści ekonomiczni. Kapitule przewodniczy prof. Stefan Domek, prorektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego ds. rozwoju i organizacji uczelni. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem laureatom statuetek i dyplomów nastąpi w pierwszej dekadzie lutego 2018 roku. Podczas gali Pereł Biznesu wręczone zostaną także wyróżnienia dla startupów „Inspirujący Start”, przyznawane przez Polską Fundację Przedsiębiorczości oraz portal gospodarczy szczecinbiznes.pl.
 
Partnerem głównym gali Pereł Biznesu jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości, kierowana przez prezes Barbarę Bartkowiak. Zapraszamy naszych Czytelników do zgłaszania kandydatów do tytułów Pereł Biznesu 2017.
 
Termin zgłaszania pretendentów do nagród i wyróżnień mija z końcem roku. 
 
red
aktualizowano: 2017-12-21 13:02
Wszystkich rekordów: