Informacje

Informacje 2020-04-01

Tegoroczne targi INKONTAKT w Schwedt odwołane z powodu koronawirusa.

Wydarzenie, w którym co roku uczestniczą dziesiątki polskich firm ma nowy termin: maj 2021r.

Wystawcy INONTAKT spotkają się ze zwiedzającymi dopiero w maju 2021 roku. Edycja 2020 została odwołana z powodu epidemii koronawirusa. /fot.: SG / Wystawcy INONTAKT spotkają się ze zwiedzającymi dopiero w maju 2021 roku. Edycja 2020 została odwołana z powodu epidemii koronawirusa. /fot.: SG /

"Z bólem serca jesteśmy zmuszeni poinformować, że planowane na 13 i 14 czerwca targi gospodarcze INKONTAKT 2020 zostały odwołane" – czytamy w komunikacie organizatorów targów. - Obecna sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa nie pozwala nam na zorganizowanie w czerwcu targów, w których udział weźmie jednocześnie duża liczba wystawców i zwiedzających.

- Mieliśmy na dzieję i liczyliśmy na to, że uda nam się spotkać podczas tego wydarzenia. W ostatnim czasie byliśmy w ciągłym kontakcie ze sponsorami, wystawcami, partnerami, urzędami i instytucjami w celu wypracowania różnych scenariuszy - informuje organizujący targi zespół Uckermärkische Bühnen Schwedt. W obecnej sytuacji większość wystawców stawia jednak na pierwszym planie działania na rzecz uporania się z gospodarczymi skutkami epidemii koronawirusa.

Organizatorzy podają jednocześnie nowy termin wydarzenia: 29-30 maja 2021r.

mab

aktualizowano: ponad tydzień temu, 2020-09-14
Wszystkich rekordów:

Społeczność