Informacje

Informacje 2019-12-19

Szczecińska pAudio Technologies otrzymała milion złotych od inwestorów

Producent dźwiękowych systemów ostrzegania oraz systemów nagłośnieniowych stosowanych w hotelach, centrach handlowych, biurowcach, dworcach, szpitalach oraz innych obiektach użyteczności publicznej rozwinie za te pieniądze sprzedaż w kraju i za granicą oraz wprowadzi na rynek nowe, unikatowe produkty.

Jan Pacuk, współzałożyciel i prezes zarządu pAudio: Nasz potencjał tkwi w zespole, który tworzą nasi inżynierowie, wykwalifikowani specjaliści i pasjonaci akustyki. /fot.: mat. pAudio / Jan Pacuk, współzałożyciel i prezes zarządu pAudio: Nasz potencjał tkwi w zespole, który tworzą nasi inżynierowie, wykwalifikowani specjaliści i pasjonaci akustyki. /fot.: mat. pAudio /

Spółka pozyskała środki od funduszu Pomerangels i dwóch prywatnych inwestorów ze Szczecina.

- Obserwujemy rozwój pAudio od roku. Firma ma bardzo silny zespół technologiczny, a jakość produktów często przewyższa konkurencję – wyjaśnia Tomasz Łasecki z Pomerangels. – Firma ma duży potencjał potwierdzony u firm z zagranicy, aby produkty sprzedawać w większej skali. Do tego tworzą zupełnie nowy produkt, który znacząco rozszerzy rynek. Wraz z funduszem potencjał spółki dostrzegło dwóch szczecińskich aniołów biznesu posiadających doświadczenie, które idealnie pasuje do strategii rozwoju Spółki.

- pAudio Technologies to dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna. - podkreśla Jan Pacuk, współzałożyciel i prezes zarządu pAudio Technologies. - Nasz flagowy produkt to DSO IVO. Zajmujemy się akustyką i dbamy o bezpieczeństwo. Nasz potencjał tkwi w zespole, który tworzą nasi inżynierowie, wykwalifikowani specjaliści i pasjonaci akustyki. To oni stale udoskonalają nasze produkty i szukają rozwiązań dopasowanych do potrzeb partnerów i klientów.

Firma od kilku lat dostarcza wysokiej jakości produkty z branży bezpieczeństwa pożarowego, w tym dźwiękowe systemy ostrzegawcze, które zostały zainstalowane już w ponad 200 obiektach. Jedną z ostatnich realizacji pAudio, jest kompleks biurowo-hotelowy Posejdon.

mab

Tematy: Pomerangels (2) | pAudio (1) |
aktualizowano: 2020-02-05 12:07
Wszystkich rekordów:

Społeczność