Informacje

Informacje 2017-10-10

Świat Biznesu: branża logistyczna i e-commerce

Dynamiczny rozwój w województwie logistyki i e-biznesu to główne tematy najnowszego wydania magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego. Nowy numer „Świata Biznesu” można już przeczytać także w wersji pdf.
Już jest nowy numer Już jest nowy numer "Świata Biznesu" /fot.: mab /
To bardzo bogate w informacje wydanie. Otwiera je rozmowa ze Zbigniewem Kempskim, prezesem Klastra E-biznesu i dyrektorem zarządzającym Prime Cargo o perspektywach nowej w regionie branży.
 
Jak inwestycje w infrastrukturę logistyczną wpływają na region? Czy to będzie coś trwałego, czy przetrwa tylko do czasu, gdy przestaniemy dysponować tanią siłą roboczą? M. in. o tym podczas dyskusji redakcyjnej rozmawiają dr Blanka Tundys, adiunkt w Katedrze Logistyki Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, Przemysław Szczepaniak, dyrektor ds. rozwoju Waimea Poland oraz Jacek Wójcikowski, dyrektor Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.  
 
„Świat Biznesu” pisze również o konkursie organizowanym przez PFP i miasto Szczecin „Przystanek Sukces – biznes w Szczecinie się opłaca”. Gala finałowa już 23 października.
 
PFP jest także partnerem konkursu Perły Binesu, który organizuje redakcja „Świata Biznesu”. Już można zgłaszać kandydatów w dwóch kategoriach - Wydarzenie Gospodarcze 2017 i Osobowość Biznesu 2017.
 
W „Koktajlu biznesowym” znaleźć można m. in informacje staraniach zawiązanych ze stworzeniem nowego połączenia promowego Świnoujście – Kłajpeda.
 
W numerze piszą stali felietoniści: prof. dr hab. Stanisław Flejterski, prof. dr hab Dariusz Zarzecki i prof. Jacek Batóg
 
W cyklu "Twarze biznesu" - Małgorzata Wojtczak, dyrektor Regionalnego Centrum Korporacyjnego PKO Banku Polskiego w Szczecinie oraz Piotr Tomaszewicz, prezes firmy Tomaszewicz Development.
 
zm
      
aktualizowano: 2017-10-19 08:56
Wszystkich rekordów:

Społeczność