Informacje

Informacje 2019-11-05

Spotkanie w gronie CEO

Szefowie ponad 20 firm, w tym wielu z kapitałem zagranicznym wzięło udział w pierwszym spotkaniu pt. Szczecin Business Executives.

Spotkanie Szczecin Business Executives  /fot.: mat. LSJ HR Group / Spotkanie Szczecin Business Executives /fot.: mat. LSJ HR Group /

Spotkanie jest przedsięwzięciem LSJ HR Group. Jego ideą jest integracja środowiska gospodarczego oraz dzielenie się wiedzą.

W części merytorycznej Michał Kucharski, Head of Quality Assurance w firmie Icotera oraz wykładowca Wyższej Szkoły przybliżył zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem oraz opowiedział o tym, od czego zacząć w firmie wprowadzanie skutecznych zabezpieczeń na poziomie organizacyjnym.

Z entuzjastycznym przyjęciem spotkało się wystąpienie na temat charyzmy i motywacji trenerki i psychologa z wykształcenia, Sylwii Królikowskiej. Na pytania o relacje biznes – samorząd odpowiadał Daniel Wacinkiewicz, zastępca prezydenta Szczecina podczas dyskusji moderowanej przez Michała Abkowicza, właściciela portalu Szczecinbiznes.pl. W trakcie spotkania poznać można było również najnowsze modele marki Mercedes-benz zaprezentowane przez zespół firmy Mojsiuk.

Katarzyna Opiekulska, dyrektor zarządzająca LSJ HR Group zapowiada, że Szczecin Business Executives mają być spotkaniami cyklicznymi, odbywającymi się mniej więcej co trzy miesiące.

SG
 

aktualizowano: 2019-11-19 13:10
Wszystkich rekordów:

Społeczność