Informacje

Informacje 2017-11-22

Ponad 50 firm na Targach Pracy KARIERA 2017

Przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe, handlowe nie tylko z regionu, ale z całej Polski 23 listopada wezmą udział w Targach Pracy KARIERA. To już ósma edycja targów organizowanych w Szczecinie przez Biuro Karier Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Targi Pracy KARIERA w roku 2015 /fot.: ak / Targi Pracy KARIERA w roku 2015 /fot.: ak /
- Wielu wystawców to będą reprezentanci firm produkcyjnych m. in. z branży elektronicznej, papierniczej, tworzyw sztucznych, meblarskiej, druku cyfrowego, urządzeń medycznych. Także producenci szkła, bankomatów, wyposażenia do samochodów czy elementów dla farm wiatrowych. Pojawią się przedstawiciele przemysłu spożywczego oraz przedsiębiorstw budowlanych. Zapowiedziały się także znane sieci handlowe i dostawcy usług m. in. z obszaru IT i procesów księgowych  - podaje przykłady Hanna Zielińska, prowadząca Biuro Karier ZUT.
 
Wyjaśnia, że targi organizowane są głównie z myślą o studentach i absolwentach ZUT, ale udział w nich mogą wziąć także inne osoby. 
 
Targi KARIERA 2017 odbędą się 23 listopada w godz. 10 – 15 na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT przy al. Piastów 42.
 
Firmy mają szansę nawiązać kontakt z przyszłymi pracownikami, stażystami lub praktykantami. Mogą spotkać się ze studentami i absolwentami wszystkich wydziałów ZUT.  Studenci ostatnich lat wszystkich wydziałów uczelni mają w tym czasie godziny rektorskie, by móc uczestniczyć w wydarzeniu.  
 
W programie tegorocznej KARIERY m. in. dwa warsztaty, które poprowadzą eksperci HR. Specjalista HR z Ikei zrealizuje warsztat „Poznaj swój temperament. Test temperamentu jako forma pomocy przy wyborze przyszłej pracy”. Doradca zawodowy ze szczecińskiej LSJ HR Group podpowie, jak zostać kandydatem pożądanym przez pracodawcę.
 
Będzie także stylistka, która doradzi, jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną czy spotkanie biznesowe. Chętni dowiedzą się od niej, np. w jakich kolorach powinni się prezentować czy co poprawić w swoim wyglądzie.
 
Wśród wystawców będą również pośrednicy pracy oraz Wojewódzki Urząd Pracy, który przedstawi możliwości dofinansowania tworzenia własnej firmy i nowych stanowisk pracy. 
 
Zaprezentują się także organizacje studenckie, które pomagają organizować praktyki studenckie.  
 
Pełen spis wystawców na: http://www.targipracy.zut.edu.pl/
 
ata
Tematy: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny (43) |
aktualizowano: 2017-12-05 05:59
Wszystkich rekordów:

Społeczność