Informacje

Informacje 2018-09-21

Polsko-Niemiecki Dzień w Starej Rzeźni

2 października przedstawiciele firm, organizacji biznesowych, kancelarii prawnych i samorządów rozmawiać będą na temat współpracy gospodarczej na pograniczu.

Przedsiębiorcy, którzy w tym dniu przybędą do Starej Rzeźni przy ul. Tadeusza Wendy 14 w Szczecinie dowiedzą się co może zaoferować niemieckim firmom Pomorze Zachodnie a co polskim firmom – landy niemieckie. Organizatorzy zapowiadają prezentację case study dotyczącego założenia i wejścia polskiej firmy na rynek niemiecki.

Osobne rozmowy dotyczyć będą szans i wyzwań stojących przed branżą e-commerce, a także nowych trendów w informatyce i ich wpływu na biznes. Uczestnicy dowiedzą się również jak inwestować w strefach ekonomicznych.

Spotkanie zakończy giełda kooperacyjna, w której udział wezmą z przedstawicielami polskich i niemieckich firm, jak również pozyskania cennych partnerów biznesowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Można się na nie rejestrować na stronie www.tskae.eu do 26 września.

Polsko-Niemiecki Dzień w Starej Rzeźni organizują Urząd Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, MN Legal Rechtsanwaltgesellschaft mbH i CSL Internationale Spedition Sp. z o.o.

SG


 

aktualizowano: 2018-10-18 22:19
Wszystkich rekordów: