Informacje

Informacje 2020-03-04

Polski oddział duńskiej agencji pracy otworzy biuro w Posejdonie

Firma VIktech prowadzi w Szczecinie rekrutacje w związku z ekspansją w Azji i planowanym otwarciem biura w Wietnamie.

Posejdon /fot.: Radek Kurzaj / Posejdon / Posejdon /fot.: Radek Kurzaj / Posejdon /

Viktech działa w wielu państwach europejskich, w tym w szczególności w Skandynawii, Niemczech oraz Szwajcarii. Od 2017 roku świadczy usługi w Polsce za pośrednictwem szczecińskiego oddziału. Spółka specjalizuje się w świadczeniu usług dla branży budowlanej i przemysłowej, rekrutując szeroką gamę specjalistów oraz projektując sieci światłowodowe i miedziane.

- Jesteśmy firmą o duńskich korzeniach, która kieruje się w swoim działaniu nowoczesnym, skandynawskim modelem pracy. Od 2017 roku nasza główna, polska siedziba mieści się w Szczecinie. Nasz zespół powiększa się z każdym kolejnym rokiem – obecnie tworzy go 65 osób, do których niedługo dołączą kolejne. Realizujemy projekty w całej Europie, a w naszych planach jest również otwarcie biura projektowego na rynku azjatyckim. W związku z tym zdecydowaliśmy się na przeniesienie naszej siedziby do większego biura w Posejdonie, oferującego całą gamę nowoczesnych rozwiązań zwiększających komfort i wydajność naszej codziennej pracy – mówi Konrad Kopczyński, dyrektor zarządzający w Viktech Sp. z o.o.

Nowa szczecińska siedziba Viktech będzie położona na szóstym piętrze Posejdona i zajmie powierzchnię blisko 500 m kw. Świetnie doświetlone i wyposażone biuro z widokiem na Bramę Portową, położone w nowoczesnym budynku biurowym, w którym zastosowano wiele proekologicznych rozwiązań, zapewni pracownikom firmy dogodne warunki do pracy.

- W związku z zaplanowaną ekspansją na rynek azjatycki i planowanym otwarciem nowego oddziału Viktech w Ho Chi Minh w Wietnamie prowadzimy obecnie intensywny proces rekrutacji. Poszukujemy kilkunastu nowych pracowników, w tym przede wszystkim projektantów do obsługi systemów GIS oraz specjalistów z zakresu budowy sieci światłowodowych. Nasza oferta jest skierowana także do osób bez kierunkowego doświadczenia zawodowego – wierzymy bowiem, że wykorzystując nasz unikalny, system szkoleniowy i własne zaangażowanie jesteśmy w stanie nauczyć każdego (komu nie brak chęci i zapału do pracy) wszelkich niezbędnych umiejętności wymaganych do pracy nad realizowanymi przez nas projektami – opowiada Konrad Kopczyński.

Przedstawiciel Inwestora nie kryje zadowolenia z podpisania umowy z nowym najemcą: - To były dobre i szybkie negocjacje – mówi Marcin Woźniak, członek zarządu Porto Sp. z o.o. – Obu stronom przyświecał bowiem ten sam cel – otwarcie nowego biura dynamicznie rozwijającej się firmy w Posejdonie, który już dzisiaj przez wielu jest uznawany za biznesowe serce Szczecina i całego województwa. Niezmiernie cieszy nas fakt, że odnosząca kolejne sukcesy firma Viktech, świadcząca swoje usługi w całej Europie i zmierzająca dużymi krokami w kierunku Azji, dołączyła do naszego grona i stała się istotną częścią naszego biznesowego projektu – kontynuuje Marcin Woźniak – Jestem przekonany, że liczne atuty Posejdona, spełniającego z wyprzedzeniem przyszłe wymagania techniczne i środowiskowe, w połączeniu z wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami właściwymi dla najlepszych budynków biurowych w Polsce i Europie, zapewnią pracownikom firmy Viktech jak najlepsze warunki do pracy i rozwoju.  

Kompleks biurowo-hotelowo-handlowy Posejdon to największy zrealizowany w ostatnim czasie w Polsce budynek  o niskim zużyciu energii, który uzyskał certyfikat BREEAM International New Construction 2016 z oceną na poziomie „Excellent”.

SG

Tematy: nieruchomości (113) | Posejdon (6) |
aktualizowano: 2020-04-01 14:09
Wszystkich rekordów:

Społeczność