Informacje

Informacje 2020-11-25

Perły Biznesu: do końca maja czas na zgłoszenie kandydatów. Wyniki po wakacjach.

W związku z pandemią COVID-19 organizator, redakcja Świata Biznesu, ogłosił nowy termin przyjmowania zgłoszeń oraz rozstrzygnięcia konkursu gospodarczego Pomorza Zachodniego. Kandydatury do tytułu osobowości i wydarzenia gospodarczego roku 2020 nadsyłać można do końca maja2021r. Laureatów poznamy we wrześniu. >>ZGŁOŚ KANDYDATÓW<<

Spotkanie kapituły konkursu Perły Biznesu 2020  /fot.: SG / Spotkanie kapituły konkursu Perły Biznesu 2020 /fot.: SG /

Jak zgłaszamy?

Do konkursu „Perły Biznesu” w kategorii Wydarzenie Gospodarcze mogą być zgłaszane wydarzenia, zjawiska, trendy gospodarcze, które pojawiły się na terenie Pomorza Zachodniego w roku 2020. Regulamin konkursu preferuje zjawiska gospodarcze, które charakteryzują się nowoczesnością i oryginalnością, których efektem jest ekspansja rynkowa, innowacje, rozwój inwestycyjny lub zwiększenie liczby miejsc pracy. Nagrody otrzyma organizacja gospodarcza lub instytucja będąca egzemplifikacją powyższych wyróżników. Z kolei do konkursu „Perły Biznesu” w kategorii Osobowość Biznesu mogą być zgłaszane osoby, które w 2020 roku wyróżniły się nieszablonowym, innowacyjnym podejściem przy realizacji projektów związanych z gospodarką i działalnością publiczną.

Kandydatów zgłosić może każdy. Aby to zrobić należy do 31 maja 2021 r. przesłać e-mailem wypełniony formularz zgłoszeniowy, który znaleźć można na stronie Świata Biznesu.

Kiedy rozstrzygnięcie?

Oceny kandydatur zgłoszonych do konkursu dokona Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele świata nauki: ekonomiści i inżynierowie oraz szczecińscy publicyści ekonomiczni. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem statuetek i dyplomów laureatom nastąpi we wrześniu 2021 roku. Mecenasem gali „Pereł Biznesu” jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości.

Nagroda PFP: wskaż, kogo nagrodzić za biznes odpowiedzialny społecznie w czasie pandemii

W trakcie tegorocznej gali Pereł Biznesu Polska Fundacja Przedsiębiorczości wyróżni firmy, które w roku 2020 – czasie pandemii, wielkich komplikacji gospodarczych i galopujących zmian, nie zapomniały o tym, że poza biznesem ważna jest także odpowiedzialność społeczna i działanie na rzecz pracowników oraz swojego otoczenia. Fundacja do końca kwietnia przyjmuje zgłoszenia kandydatów do nagrody CSR. Informacje i zgłoszenia na stronie: pfp.com.pl/konkurs

Organizatorzy

Organizatorem konkursu jest redakcja „Świata Biznesu”, zaś mecenasem konkursu Polska Fundacja Przedsiębiorczości. Wśród partnerów medialnych konkursu jest Szczecinbiznes.pl.

Szczegóły dotyczące konkursu znaleźć można na stronie Świata Biznesu.

Gala wręczenia nagród w poprzedniej edycji konkursu Perły Biznesu 2019

red

 

 

aktualizowano: 2021-05-07 08:15
Wszystkich rekordów:

Społeczność