Informacje

Informacje 2019-11-02

Kandydaci do Pereł Biznesu - ostatnia szansa na zgłoszenia

31 grudnia upływa termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu gospodarczego Świata Biznesu. Zachęcamy do nadsyłania kandydatur do nagród w kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze 2019 i Osobowość Biznesu 2019.

Perły Biznesu - statuetki /fot.: mab / Perły Biznesu - statuetki /fot.: mab /

Szczecinbiznes.pl jest po raz kolejny patronem medialnym konkursu. Jak co roku zapraszamy was do zgłaszania kandydatur do tych nagród.

Pomóż wskazać laureata

Do konkursu „Perły Biznesu” w kategorii Wydarzenie Gospodarcze mogą być zgłaszane wydarzenia, zjawiska, trendy gospodarcze, które pojawiły się na terenie Pomorza Zachodniego w roku 2019. Największe szanse na uznanie w oczach kapituły konkursowej mają te, które charakteryzują się nowoczesnością i oryginalnością, których efektem jest ekspansja rynkowa, innowacje, rozwój inwestycyjny lub zwiększenie liczby miejsc pracy. Nagrody otrzyma organizacja gospodarcza lub instytucja będąca egzemplifikacją powyższych wyróżników.

Z kolei do konkursu „Perły Biznesu” w kategorii Osobowość Biznesu mogą być zgłaszane osoby, które w 2019 roku wyróżniły się nieszablonowym, innowacyjnym podejściem przy realizacji projektów związanych z gospodarką i działalnością publiczną.

Kandydatury można nadsyłać korzystając z formularzy na stronie Świata Biznesu.

Data nadsyłania zgłoszeń to najpóźniej 31 grudnia 2019r.

Kiedy rozstrzygnięcie?

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem statuetek i dyplomów laureatom nastąpi w lutym 2020 roku. Podczas gali Pereł Biznesu wręczone zostaną także wyróżnienia dla start-upów „Inspirujący Start”, przyznawane przez Polską Fundację Przedsiębiorczości oraz portal gospodarczy Szczecinbiznes.pl.

Organizatorem konkursu jest redakcja Świata Biznesu. Oceny kandydatur dokonuje niezależna kapituła, w skład której wchodzą ekonomiści i dziennikarze gospodarczy.

Partnerem głównym gali Pereł Biznesu jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości, kierowana przez prezes Barbarę Bartkowiak.

Patronat medialny nad konkursem objęły redakcje TVP 3 Szczecin oraz portalu Szczecinbiznes.pl.


Relacja z gali Pereł Biznesu 2018:Relacja z gali Pereł Biznesu 2017:

Relacja z gali Pereł Biznesu 2016:

Relacja z gali Pereł Biznesu 2015:

aktualizowano: 2020-02-05 12:07
Wszystkich rekordów:

Społeczność