Informacje

Informacje 2018-03-29

Haerowcy znów przyjadą do Szczecina

Przedstawiciele dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, doradcy personalni, pracownicy działów HR, menedżerowie i szkoleniowcy z całej Polski rozmawiać będą o nowościach rynku pracy podczas konferencji #HRSzczecin 2018.

W #HRSzczecin 2017 wzięło udział 200 osób /fot.: mat. LSJ HR Group / W #HRSzczecin 2017 wzięło udział 200 osób /fot.: mat. LSJ HR Group /

Wydarzenie odbędzie się 17 i 18 maja w Starej Rzeźni w Szczecinie. Organizatorzy z LSJ HR Group spodziewają się, że powtórzy sukces  ubiegłorocznej edycji, w której udział wzięło 200 osób. Co przygotowali na ten rok?

O tym jak sztuczna inteligencja wpłynie na postępujący proces automatyzacji pracy mówić będzie Aleksandra Przegalińska-Skierkowska, badaczka rozwoju nowych technologii

Krystyna Boczkowska, prezes zarządu Robert Bosch Sp. z o.o. zaprosi do dyskusji o dualnym systemie kształcenia polegającym na nauce zawodu organizowanej przez pracodawcę oraz kształceniu teoretycznym i ogólnym w systemie szkolnym lub formach pozaszkolnych.

Uczestnicy #HRSzczecin będą mieli okazję poznać zmiany w otoczeniu biznesowym, które wpływają na biznes i HR. Nowe kompetencje HRowców w świetle paradygmatu biznesowego H2H przyblizy im Joanna Malinowska-Parzydło, wiceprezes Personal Brand Institute.

Sylwia Królikowska, właścicielka Van Dahlen Group wytłumaczy jak skutecznie zarządzać najmłodszym pokoleniem pracowników zwanym Snowflakes Generation.

O błędach popełnianych przez rekruterów i o tym jak ich unikać porozmawiać będzie można z Mają Gojtowską, ekspertem w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej.

Sensotwórczość, czyli ideę nadawania sensu działaniu – tak jednostkowemu, jak i całych organizacji zaprezentuje Joanna Heidtman, psycholog i socjolog, trener biznesu.

Koniec ery rynku pracownika i początek rynku dobrego pracodawcy ogłosi Łukasz Jarota, ekspert ds. budowania wizerunku pracodawcy.

Aktualny program oraz informacje na temat udziału w #HRSzczecin 2018 znaleźć można na stronie wydarzenia: hrszczecin.pl

mab


 

aktualizowano: 2018-04-13 06:56
Wszystkich rekordów: