Informacje

Informacje 2017-05-03

Elektryzująca przyszłość czterech kółek w Świecie Biznesu

Najnowsze wydanie magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego można już przeczytać również w wersji pdf.

Dyskusja redakcyjna Świata Biznesu. Od lewej: Stanisław Kapral (Pehamot), Konrad Kijak (Grupa Polmotor), Hanna Mojsiuk (Grupa Mojsiuk), Piotr Kaźmierczak (Grupa Gezet) /fot.: mab / Dyskusja redakcyjna Świata Biznesu. Od lewej: Stanisław Kapral (Pehamot), Konrad Kijak (Grupa Polmotor), Hanna Mojsiuk (Grupa Mojsiuk), Piotr Kaźmierczak (Grupa Gezet) /fot.: mab /

Jakie nowości szykują dla swoich klientów zachodniopomorscy dealerzy? Jak sprzedają się nowe samochody? Podczas dyskusji redakcyjnej w aktualnym numerze Monika Adamowska i Włodzimierz Abkowicz rozmawiali o tym z Hanną Mojsiuk, dyrektorką działu prawno-ubezpieczeniowego spółki Mojsiuk, Stanisławem Kapralem, współwłaścicielem i prezesem Pehamotu, Piotrem Kaźmierczakiem, kierownikiem działu marketingu Grupy Gezet z Gorzowa oraz Konradem Kijakiem, dyrektorem ds. handlowo-administracyjnych Grupy Polmotor.

Z kolei Krzysztof Kozłowski, wojewoda zachodniopomorski w rozmowie w dwa ognie odpowiada na pytania o gospodarkę morską, inwestycje w regionie i roli wojewodów względem samorządu.

O tym, co się zmieniło w administracji celno-skarbowej od 1 marca, opowiada Jarosław Grzelak, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie.

W bieżącym wydaniu wśród publicystów Świata Biznesu zadebiutował prof. Jacek Batóg, prodziekan ds. kształcenia i rozwoju Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, dyrektor Instytutu Ekonometrii i Statystyki US, który dołączył do prof. Anety Zelek, prof. Stanisława Flejterskiego i prof. Dariusza Zarzeckiego.

Numer zamykają jak zwykle „Twarze Biznesu”. Tym razem na pytania z kwestionariusza Świata Biznesu odpowiadają Małgorzata Fieducik, dyrektor hotelu Novotel Szczecin Centrum  i Jan Filipowiak, prezes Pixel Legend.

Przeczytaj/ pobierz Świat Biznesu nr 4-5/2017 w pdf>>

swiatbiznesu.com

SG

aktualizowano: 2017-05-15 12:56
Wszystkich rekordów:

Społeczność