Informacje

Informacje 2019-12-16

Coraz bliżej święta [ŚWIAT BIZNESU]

Jakie są tradycje bożonarodzeniowe we Włoszech? Jak spędzają sylwestra na Ukrainie? Co celebrują w Nowym Roku w Gruzji? Redakcja Świata Biznesu o świątecznych i noworocznych obyczajach na świecie rozmawia z Iriną Nikolenko, właścicielką restauracji Ukraineczka, dr Mariam Pirveli, pracownikiem naukowym Instytutu Gospodarki Przestrzennej i Geografii Społeczno-Ekonomicznej Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz dr. hab. Angelo Rellą, konsulem honorowym Włoch w Szczecinie, pracownikiem naukowym Uniwersytetu Szczecińskiego, italianistą.

Irina Nikolenko (Restauracja Ukraineczka), dr Mariam Pirveli (Uniwersytet Szczeciński), Angelo Rella, konsul honorowy Włoch w Szczecinie /fot.: Robert Siwa / Świat Biznesu / Irina Nikolenko (Restauracja Ukraineczka), dr Mariam Pirveli (Uniwersytet Szczeciński), Angelo Rella, konsul honorowy Włoch w Szczecinie /fot.: Robert Siwa / Świat Biznesu /

W numerze także rozmowa o polszczyźnie w biznesie z prof. Ewą Kołodziejek, informacje o nowych inwestycjach w regionie, felietony ekonomistów, karuzela kadrowa i Twarze Biznesu. Polecamy:


>>Przeczytaj/pobierz Świat Biznesu w wersji pdf<<


 

SG

aktualizowano: 2020-02-05 12:07
Wszystkich rekordów:

Społeczność